Satıldı Sram 11-32 Ruble

Konu, 'İkinci El Şehir-Tur Bisikleti - Yedek Parça' kısmında Ehlikeyif tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ehlikeyif

Ehlikeyif Forum Bağımlısı

Seviye:
    Selamlar,

Rublemi 11-36 ile değiştirdiğim için boşa çıkan SRAM 11-32 rublem satılıktır.

Ruble üzerinde model adı yok. Tern sitesinde de ruble modeli belirtilmemiş ama yabancı forumlardaki kısıtlı bilgiye göre PG-1050 olması kuvvetle muhtemel...

Ruble sıfırından çok farklı sayılmaz, oldukça temiz; alan arkadaş memnun kalacaktır. Aşınma vs yoktur, zaten en fazla 500 km oldu olmadı...

Kadıköy, İçerenköy veya Çekmeköy civarlarında elden teslim edebilirim; onun dışında ödeme + alıcı ödemeli kargo şeklindedir.

Fiyatı 65 TL.

Fotoğraflar:

Ehlikeyif

Ehlikeyif Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bu sefer kesinkes satış tamamlandı :) İlan kapatılabilir, ruble satılmıştır.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-5-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
upload_2016-9-26_14-17-55.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
3.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.