SR Suntour XCR (çok temiz)

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
bisikletimi toplarken aldığım xcr ön amortisörümü daha hafif bir ön amortisör almak amacı ile satıyorum.maşa başlıkta belirttiğim gibi çok temizdir.100 mm dir.gidondan kilitleme ve sertlik ayarı mevcuttur.gidondan kilit mekanizması sorunsuz çalışmaktadır.istenen yükseklikte kilitlemek mümkündür.sertlik ayarı uçlarda kullanıldığı zaman hissedilebilir bir fark sağlıyo.(en sert,en yumuşak)maşa hep v fren ile kullanılmıştır.disk fren monte edilmemiştir.bisiklete takıldığından beri hep maşa kılıfı ile kullanılmıştır.iç bacaklar fazla toza mağruz kalmadılar yani.çalışmasıda gayet sorunsuz ve yeterlidir.maşada şu anda 2 çizik ve kilitleme kolunun sonundaki kapağın eksiklği dışında hiç bir sorunu yoktur.dediğim gibi tek eksisi ağırlığıdır.şaft borusu 21,4cm dir.hiçbir bisiklete uyum sorunu olmaz sanırım.baya uzun çünkü.ben şaft borusunu kesmek istemiyorum diyenler için yanında 5 adet 5 mm karbon desenli aluminyum maşa pulu hediyesidir.

maşa pazarlıksız 100 tl dir.
kargo ptt ile olmak üzere bana aittir.
memnuniyet garantilidir.
bana ulaşmak isteyen özel mesaj atarsa daha çabuk ulaşır.
resimlere geçelim :

Uploaded with

Uploaded with

Uploaded with

Uploaded with

Uploaded with
bu sol bacak.çok küçük bir çizik var.dikkat çekmiyo.

bu sağ bacak çizik bunda biraz belli oluyo.telefonun flaşından çok parlak çıkmış ama normal bakıldığında o kadar kendini belli etmiyo.

kilitleme kolu

Uploaded with

bahsettiğim eksik kapak.çok küçük bir parça.çalışmada en ufak bir rolü yok.sadece görüntü.telin üstünü örtüyodu ama düşmüş olmalı.

bunlar yanında vereceğim maşa pulları.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sevgili arkadaşlar lütfen sorularınızı özel mesaj yolu ile sorunuz.

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
arkadaşlar sorunsuz bir roller ile de takas olabilir.

M.Sami

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Giant
msn adresim sami_tr_94@hotmail.com özel msj atamıyorum maşa lazım bana da saten eger istersen ekleye bilirsiniz akşam acık olurum ii akşamlar

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
@umutkahraman

Kardeşim Sami kardeşimiz temiz bir arkadaşımızdır bisiklet konusunda da gerçekten hevesli kendisine yardımcı olursanız ben deçok memnun olurum. :)

M.Sami

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Giant
@Faruk ÇUBUKCU

faruk abi maşayı alıyorum senin eldiven paraları azcık kalıyor yapcak bişi yok :) artık sen bari bi kıyak gec:D

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
maşa M.sami arkadaşımıza satılmıştır.konu kilitlenebilir.

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
@M.Sami

Sorun değil Samicim senin işin görülsün. Hayırlı olsun her iki tarafa da :rolleyes: