sr suntour epıcon

Şerif Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
756
Bisiklet
Scott
epıcon nasıl bir maşadır sizce bende xcm vardı onun yerine takcam sizce dahamı iyi xcm den

Scudo

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Kesinlikle dha iyi performansalırsın ama kulanım amacını belirle ona göre bir seçim yap...

Şerif Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
756
Bisiklet
Scott
kullanım amacım okadar arazidede sürmem hatta gerekmediği sürece toprak yoldan bile gitmem benim için kafif olsun bide komforlu olsun

Şerif Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
756
Bisiklet
Scott
ben arazide kullanmam harekette yapmam düz yolu tercih ederim bide hafif ve komforlu olsun xcmye göre hafif bayağ galiba

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Epiconun pekte hafif olduğu söylenemez.(1970 gr.) Ayrıca bahsettiğin kullanım tarzına kesinlikle ters düşen bir amotisör tarzı.Bu yüzden biraz araştırma yapmanı ve tarzına en yakın amortisöre kendin karar vermeni öneririm.Bu konuda en büyük ölçüt senin kullanım amacın veeee işin "tamaaamen duygusal" kısmı...

• Beğen
Tepkiler: Ali Hekimoğlu

yunus koç

Daimi Üye
Tepki
88
epiconun traveli daha yüksek hemde daha ağır.ayrıca kullanım alanına pek uymaz yolda süreceksen traveli düşük bi süspansiyon seçmeni öneririm.birde lock out olmasına dikkat et bence epiconda lock out varmı bilmiorum.

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
xcm le zaten epicon u bir tutamazsın ki arada çok fark var ben epicon kullanıyorum vede havalı sonuçta gerçe benim kullandıgım biraz modifiyeli rebaound artırılmış yani ....

• Beğen
Tepkiler: ujur

Şerif Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
756
Bisiklet
Scott
@hsrv_khy

rebaound n eoluyor biraz açıklarmıısn artırınca ne yararı var

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
artırmada deil ben sagdaki kilitleme yerini söktüm orda sadece normal hava kalınca rabound ayarı yani tepmesi daha çok oldu bunun neye yararı var street de falan mesela bunny de çok işe yarıyor.