Sr Suntour Epicon RL maşa hava kaçırıyor?

Sercan Balcı

Daimi Üye
Tepki
263
Merhabalar öncelikle benim maşa siyah v-brake olan modelden soracaklarım ise maşa hava kaçırmaktadır daha önce fark etmedim ama şimdilerde fark edilir derecede maşaya yüklendiğimde maşa vuruyor.

Maşanın boyu büyüktü sr suntour'un sitesinden maşa yükseklik ayarlama videosunu izledim ona göre maşa boyunu küçülttüm uyguladım herşeyi tamam maşa boyu küçükdü ama bu hafif kaçak nerden sızıyor onu anlayamadım.

Herhalde sol bacak içinde hava basılan yerdeki oring conta vs. parçalar bozuldu ayrıca maşadaki boşluk keçelerin eskimesinden mi kaynaklanıyor ?

Maşanın keçe ve diğer parçalarını nerden hangi bisikletçi firmadan temin edebilirim öğrenmek istediklerim bu kadar arkadaşlar sizlerin yardımını bekliyorum saygılarımla......

• Beğen
Tepkiler: tunahan beyhan
Scudo

adem dagdelen

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet
Scott
slm kardesım ılk once gecmıs olsun dıyeyım masanın havalı bolumunu hıc soktun mu soktu ısen ust ve alt vıdaları cok guzel sıkıstır bu 1 bolum
2 o ust ve alttakı vıda gıbı gorununen parcalara plastık sıvı conta sur ve ole sıkıstır 3 ıcerdekı kece yı temızle veya degıstır 4 kardes havayı bastıgın sıbop ıgnesını degıstır ok masadakı bosluga gelırsek kardesım masayı nekadardır kullanıyorsun bılmıyorum dıs kecelerın erımesınden kaynaklanan bır durumdur keceyı degıstırmen lazım masa parcalarını sanıyorum aslı bısıklette var kolay gelsın

Sercan Balcı

Daimi Üye
Tepki
263
Sorun halledilmiştir. Maşanın hava kaçırması ortadan kalktı yani ama keçeleri değiştirmedim daha. Yardımınız için teşekkürler