Satıldı Sr Suntour Beyaz Maşa

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Hüseyin ARICAN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hüseyin ARICAN

Hüseyin ARICAN Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşlar Sr suntour marka sadece v fren uyumlu olan maşa satılıktır. Geçen sene kullandığım maşayı servise gönderdiğim sırada bisiklet evde yatmasın diye almıştım. Aldığımda boyası kazınmıştı ben beyaza boyadım. Yazın ev taşınırken bazı bölgelerinde boyalarda dökülme olmuş. Resimlerde de gözüküyor. resimlerde gördüğünüz no-name fren takımı ile gönderilecektir.

Fiyat: 25 TL

İlginizi Çekebilir

strength-training-program-for-cyclists.jpg
Merhabalar, Forumda zaman zaman sorulan ve tartışılan bir konu olması sebebiyle ve güzel de bir antrenman programı bulmamla birlikte bu konuyu foruma kazandırmak istedim :) Programda 6 temel...
upload_2016-4-29_9-42-54.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
upload_2016-10-20_14-33-11.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.