SR Seleden rahatsız olan kaç kişiyiz ?

Konu, 'Whistle' kısmında Mümin Zorcan tarafından paylaşıldı.

1. Mümin Zorcan

Mümin Zorcan Kıdemli Üye

Seviye:
    Anlatılacak gibi bir şey değil:10: çözüm varsa biri söylesin değişim dışı :)

2. Özgür_Aksoy

Özgür_Aksoy Kıdemli Üye

Seviye:
    Selam Mümin,
    Eski bir Whistle kullanıcısı olarak o SR seleden ne çektiğimi bir ben bir de mabadım bilir :). Hatırladığım kadarıyla eşorfman ile sürüyordun, eşorfman altından kalın pedli bir bisiklet taytı giyersen biraz olsun o işkencen dinecektir :), ama ben taytla da kullansam kesinlikle bir faydası olmuyordu, o seleler gerçekten çok ağrı veriyor. Tavsiyem Sport Tourer marka bir jelli sele alman, evdeki koltuklardan rahat bu seleler.

Mümin Zorcan

Mümin Zorcan Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet hocam haklısınız bu konuda değişim en iyisi olacak söylediğiniz marka bana da cazip gelmedi değil rahat fln. değince :D

4. Özgür_Aksoy

Özgür_Aksoy Kıdemli Üye

Seviye:
    http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=22260 bu seleyi tavsiye ederim. aynı fiyata türkiyedeki bisiklet mağazalarından da alabilirsin.

Mümin Zorcan

Mümin Zorcan Kıdemli Üye

Seviye:
    Türkiye daha uygun hem mağzadan hemde git al gel fiyat farkı ebayda da yok baktım Türkiye den alsam çok memnun kalırım :D

İlginizi Çekebilir

604136_10151528665302769_722716731_n.jpg
Bisiklet almak için sayısız sebep bulunabilir :) Kilo vermek de popüler sebeplerden biri... Ben, ilk yol bisikletimi aldığımda 3 ayda 11 kilo vermiştim. [ATTACH] Yeme alışkanlığımda da hiçbir...
upload_2016-4-29_9-7-59.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...