Sportster P1 ile Sub 10 tecrübelilerden yardıma ihtiyacım var

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında cthulhucc tarafından paylaşıldı.

1. cthulhucc

cthulhucc Yeni Üye

Şimdi istediğimi size tam olarak açıklayım;
    Bisikletle uzun yol yapacağım,ama tabiki şehir içinden çıkmak içinde kaldırımlar bozuk yollar atlayıp zıplamayı gerektirecek yerler olacak ama bunu % hesabına dökecek olursak %70 asfalt %30 bozuk yollar.Ben kendime Scottan 2 Model seçtim aslında Sportster P1 ile Sub 10.Dayanıklığından şüphe etmesem sub 10 u hiç düşünmedem alırım,ama bana P1 bu amaca daha uygunmuş gibi geliyor.Yani size sorum Sub 10 alırsam bu şartlarda beni memnun bırakırmı yoksa,P1 alırsam beni uzun yolda tatmin eder mi?

İlginizi Çekebilir

2-1484682847519-10n1z5cna8fg7-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
upload_2016-10-26_10-22-10.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...
squat-nedir_646x340.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...