Sportivo fulmine limited edition

Tepki
11
Bisiklet
Sedona
Yeni toplamış olduğum İtalyan Belçika ortak yapımı full carbon sportivo fulmine limited edition .Kadroyu bulmamda yardımlarını esirgemeyen dostum @CevdetBilge ye sonsuz teşekkürler.
Üzerine eski kadrodaki ultegra 6600seti aktardım. Axis 2.0 jantlarımın stickerlerı kadro renklerine uyumlu değildi, bende renk uyumu açısından sarı renk cosmic kestirdim. Yazı fontu daha büyük yazıldığı için az da olsa aero jant havası yarattı
Bu da resmi...
http://imageshack.com/a/img661/5465/Da6EeW.jpg

Scudo

CevdetBilge

Forum Demirbaşı
Tepki
576
Bisiklet
Colnago
@ozkanbicici Sevgili Özkan beğenmiş olman ve keyifle biniyor olman ve iyi bir bisikletsevere gitmiş olması beni daha çok mutlu etti.
Biliyorsun bende de 58 kadrosu mevcut (tabi senin kadro limited edition ve fenerbahçeli biri olarak renkleri de tam bana göre idi :) gidiş ve yapısı itibarı ile güzel bir bisiklet decock takımının da aynı zamanda takım bisikleti idi boyunun büyük oluşu şu anda en büyük handikap olsa da kullanma arzum giderek artıyor:)
Sendeki sportivo zaten sınırlı sayılı ve bisiklet renkleri ile dikkat çekici ve güzel görünüyor muhtemelen gidişi de seni mutlu etmiştir güle güle kazasız belasız pedallamalar dilerim

• Beğen
Tepkiler: ozkanbicici

mithgor

Aktif Üye
Tepki
207
İsim
Can
Bisiklet
Focus
çok güzel güle güle kullanın.
ağırlığı nedir pedallarla birlikte?

Tepki
11
Bisiklet
Sedona
@CevdetBilge abi gerçekten aradığım kadroyu buldum tam anlamıyla. Bir galatasaraylı olarak fanatizme karşı olduğum için renklerine takılmadım. Hatta thinkof saxo takımının renklerine yakın olduğu için çok hoşuma gitti.
Ağarlık takıntım olmadığı için daha tartmadım. Ölçünce bilgisini yazarım

• Beğen
Tepkiler: CevdetBilge

furkan59

Üye
Tepki
149
Bisiklet
Cervélo
güzel makına hayırlı olsun

Canince

Daimi Üye
Tepki
450
Bisiklet
Kron
Çok güzel beni benden aldı :O hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın :)

• Beğen
Tepkiler: ozkanbicici