Spor ve ideal vücut

Tepki
4
Bisiklet
Cube
Merhabalar arkadaşlar öncelikle bu konunun içeriği tamamen bisiklet ile ilgili bir durumu kapsamamaktadır. Özellikle genç yaştaki insanların metabolizmasında kısa zamanda büyük değişiklikler ve farklılıklar sıklıkla görülebildiği için vücudun zayıf kalması, kilo alamama, ya da şişmanlık, kilo verememe vb gibi durumlarla çok karşılaşır olduk. Bazı kişiler bu durumlarda öngörülü davranıp önlemini alarak baştan problemi çözebilirken bazılarımız ise bazı şeylerin iş işten biraz gectikten sonra farkına varıyoruz. Iste bu noktadan sonrası için ben kendimi örnek verebilirim. Fakat daha sonra büyük araştırmalar uğraşlar çabalar sonucu metabolizmamı nasıl tanıyacağımı nasıl sağlıklı kilo alabileceğimi ya da nasıl sağlıklı kilo verebileceğimi uzun vadede anlayıp bu konularda daha az çaba sarfederek püf noktalara uyumlu bir şekilde hareket ederek daha iyi sonuçlar alabileceğimi öğrendim (tabiki sadece yaşanmış denenmiş tercübeleri harmanlayıp kendimde tecrübe ederek bunu söylüyorum. Yoksa bu konuda profesyonel anlamda bir kariyerim yoktur)
Siz değerli arkadaşlarıma bu konularda elimden geldiğince yardımcı olmak istedim. Sorularınız merak ettikleriniz danışmak istedikleriniz olursa bu konularda size destek olmaya çalışacağım. Umarım sizlere faydalı bilgiler verebilirim. Sağlıcakla kalın.

Scudo