specialized sirrus - trek fx 7.3 ???

timur ük

Üye
Tepki
0
hepinize merhaba sevgili bisiklet sever arkadaşlar

10 yıl aradan sonra yeniden bisiklet kullanmaya karar verdim, genellile şehir içinde kullanmak bazen şehir dışında arkadaşlarla gezinmek bazende spor salonuna gidip gelirken ek antreman olsun istiyorum. malum hem kışa giriyoruz hemde biraz para biriktirip 2-3 ay sonra iyi bir model almak istiyorum 1000-1500 tl arası bir bütçe planladım tavsiyeleriniz doğrultusunda biraz daha arttırabilirim bu bütçeyi.

2 gündür site forumunada bakıyorum benim tercihime en uygun modellerin "specialized sirrus sport veya elite" yada "trek fx 7.3" olduğuna karar verdim, ama bu bisikletlerin ağırlıkları, nereden alabileceğimi, net fiyatlarını ve sport ile elite arasındaki karbon maşanın ne fark yarattığını bu farkın iki model arasındaki fiyat farkını ödemeye değip değmeyeceğine ilişkin ne bir cevap bulamadım.

yardımlarnız için şimdiden teşekkür ederim :in:

Scudo
Tepki
29
MERHABA, Timur Bey, Trek FX 3 ağırlığı 11.60 kg geliyor. fiyat araştırması bakımından linke tıklayın.
(link)
bu mağaza izmirde yalnız. 2011 model Trek,lerde 2. bisiklete % 50 indirim uygulanıyor tüm bayiilerde olması lazım. aklınızda olsun

• Beğen
Tepkiler: timur ük

ARJİN

Aktif Üye
Tepki
45
elite galiba 7.3'den daha hafif bi bisiklet. araştırırken denk geldiydim. ikisi de gayet tatmin edici bisikletler. trek 7.2 kullandım bi süre, o bile gayet tatmim ediciydi. hangisi bütçeniz için daha uygunsa onu alın. hatta trek'in kampanyası filan var. değerlendirin.

• Beğen

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Specialized sirrus sport u bende çok araştırdım şu sıralar :), ağırlık olarak 10.8 kiloymuş, forumda 10.3 diyenleride duydum ancak resim vs. yoktu. Fx den baya hafif, ikiside iyi cihazlar ancak ben specializeddan yanayım, arada 800 gr fark var, ufak tefek değişikliklerle rahat 10.5 kilo olur ;) .

• Beğen

Ahmet Gümüş

Daimi Üye
Tepki
54
Bende trek fx 7.3 arıyorum bulan gören satmak isteyen varsa ikinci elde olur..

Tepki
29
@Ahmet Gümüş

Ahmet bu videodaki katliam hangi ülkede olmuş yaa. çok fenaa:(