Specialized Sirrus Sport

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
Ocak ayinda aldigim bisikletim, son derece memnunum su an birkac fotografi var ekliyorum onlari :) Simdiye kadar cok fazla uzun bir yol yapmadim en fazla 50 km' lik yol yapmisimdir tek seferde, genelde caddebostan sahilde ve bu civarlarda biniyorum. Firsatim oldukca adalari ziyaret ediyorum. Yakinda daha uzun turlar yapacagim niyetliyim :)
Bu siralar yol bisikletine gecmeyi de dusunuyorum ama hala tam karar verebilmis degilim. Ozellikle Tarmac' lar cok kafami kurcaliyorlar.. :rolleyes:

Buyrun fotograflar...:in:

http://i42.tinypic.com/15yacgh.jpg

http://i43.tinypic.com/2je5iqw.jpg

http://i43.tinypic.com/25jjek0.jpg

Scudo

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Çok güzel, keyifle kullanmanızı dilerim, bende de beyazı var, ilk işim jantlardaki reflektörleri sökmek oldu, birkaç gece yan rüzgarda bindim, sanki bana etkisi oldu gibi geldi;)

Perşembe geceleri keyifli bir ekibimiz var, buyrun sizide bekleriz:)
Konunun linki.
(link)

• Beğen
Tepkiler: Can Özbek

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Bu arada far ve stoplarımız aynı, stop güzel de far gece sürüşlerinde pek bir işe yaramıyor, ancak görünmenizi sağlıyor, ben daha güçlü bir modelle değiştirdim, pompa konusunda siz benden daha iyi bir seçim yapmışsınız, ben kısa olanını tercih etmiştim aktif pedal Emre beyin tavsiyelerine rağmen:D geçen hafta bir arkadaşımızın lastiği patladı, bas bas geberdik şişireceğiz diye:D

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
Tesekkur ederim, bu persembe olmayabilir ama bir dahakine katilirim araniza mutlaka, tanistigima memnun oldum ;)
Sigma nin on fari pek aydinlatmasada sahil yolu genelde aydinlik oldugu icin simdilik isimi goruyor, pompa konusunda ben ufaktan o kadar hava cikmayacagini tahmin ettim ve buyugunu aldim :D bunla bile baya yoruldum.

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
@Can Özbek

Bende çok memnun oldum, bekleriz:)

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
Gecen hafta bir arkadas daha beyazini aldi sanirim o siz degilsiniz ama, onun ustunede dainese ceket vardi cunku simdi binrr diye gorunce bir tahmin yuruttum :)

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
Specialized'in tur bisikletini ilk defa görüyorum... gidon düz olmasa aynı yarış bisikleti bisikleti gibi olacakmış.. mükemmel.. güle güle kullanın..

• Beğen

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
@Can Özbek

Avatarımda görünen ceketse benimdir, ama ben alalı 1 ayı geçti, fakat uğruyorum sürekli aktif pedala, tanışmış olabilirz:) zira severim çene çalmayı:D

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
Cüneyt bey tesekkurler :) Bugun sizin kadronuz ve Tarmac Comp arasinda kaldim bakalim ilerleyen gunlerde ya bir yol bisikletim olcak yada sadece bir kadrom :)
gorecegiz

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
@binRR

:) yok arkadasinda deri ve tamamen siyahti bide o yeni aliyordu. Artik bir persembe aksami gorusuruz.

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Can bey taksit taksit yazıyorum ama:D sizin bisikletiniz sirrus spor değil, sadece sırrus, resimlere bakıyordum nerede çekilmiş diye, maşayı farkettim, sportun maşasında göz damlasına benzer karşılıklı birer adet şeffaf bir parça var karbonun doğal salınımını ( rezonans) engellemek için.

• Beğen

serdar gültekin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.249
Specialized'ın ilk defa bir modelini beğendim. Çok şık bir bisiklet güle güle kullanın.

• Beğen

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
@binRR

Bahsettiğiniz şeffaf bölge model' den kaynaklanıyor sanırım, benimki 2010 değil :)
Üzerinde sport yazıyor :D

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Vallaha bende bilemedim, her neyse:D biz perşeme akşamı pedallayalım, maşa filan önemli değil:D görüşmek umuduyla:)

• Beğen

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
2010 Sport
https://www.cyclopediauk.com/img/pds2/10SirrusSportWht.jpg

2009 Sport
http://www.thebikelist.co.uk/imagecache/file/width/800/images/models/Specialized/2009/Sirrus_Sport_09/09SirrusSportBlk.jpg

:)

• Beğen
Tepkiler: binRR

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Benim maşa daha iyi, sizin ayna daha iyi:D ikisinden bir bisiklet toplar değişe değişe bineriz artık:D:D

• Beğen

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Can abi güle güle kullan sanırım pazargünü ataköy tarafına geçtiğinde çektiğiniz :) Expertin fotoğraflarınıda istiyoruz :D

• Beğen

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
Çağrı Saol teşekkür ederim :) Burgazada' ya gittiğimde çekmiştim fotoğrafları. Bu arada Tarmac duruyor mu :D