Specialized sirrus elite almayı düşünüyorum siz ne dersiniz?

murat serbet

Forum Demirbaşı
Tepki
1.449
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar merhaba,
işe gidip gelirken sadece asfalt yolda kullanacağım yokuşlarda beni yormayacak seri ve akıcı bir bisiklet almayı düşünüyorum. uzun süredir araştırıyorum ve en çok beğendiğim bisiklet; specialized sirrus elite. Sizce benim ihtiyaçlarımı karşılar mı? yorumlarınızı bekliyorum.

Scudo
Tepki
27
Karşılar neden karşılamasın :) Hoşunuza gittiyse onu alın derim yada eşdeğerinde merida veya sedona bakabilirsiniz.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Sahibi değilim ama sorunuzun cevabı ise " fazlasıyla " :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Çok güzel bisiklet. Kaynaklar öyle güzel temizlenmiş ki kadro karbon desen herkes inanır. Fırsatım olunca alacağım ilk bisiklet.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
O bisikleti kullanıp da beğenmeyen görmedim sınıfında bir numara bence.

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
Dusunme al derim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim_D

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Dahon
2015 Disc modelinin kadro tasarımı farklı göründüğü için hoşuma gitti, fakat normal modelinde bu eğimli hat yok sanırım.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Drdaldal

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
Benim bütçeme fazla geldiydi git al derim

OnurA

Aktif Üye
Tepki
200
Bisiklet
Trek
Çok güzel bir bisiklet tavsiye ederim.Daha ucuz alternatifleri de var değerlendirme size kalmış...

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
İyi edersin alırsan kardeş:)

bkaan

Aktif Üye
Tepki
222
İsim
Fatih Göktürk
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
2013 sse disc modeli ile keyifli bir 4000 km. sorunsuz geride kaldı çok şükür...akıcı ve hızlı ama keşke yol alsaydım diyorum :)

murat serbet

Forum Demirbaşı
Tepki
1.449
Bisiklet
b'Twin
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Ben aslında sirrus sport düşünüyordum ama güzel bir indirim söz konusu. Aralarında 300 tl civarı bir fiyat farkı var. Bundan dolayı elite yöneldim.

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
Eğer %20 indirimli görünen Sirrus Elite Disk modelini düşünüyorsanız maşası alüminyum ve yanılmıyorsam 2012 model. Almışken bir 100 TL fazla verip 2013 model V-fren (karbon maşalı) modeli almanızı tavsiye ederim. Modeli çok önemli değil de karbon maşa farkettirir. (Ayrıca gri-fosforlu yeşil rengi de çok şık ;) )

• Beğen
Tepkiler: BurhanV

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@Ömer D.

Paylaştığınız linke tıkladım "Trek Madone 5.9 kazanın" falan diyor sanki ama ayrıntılı bilgi yok. Siz biliyor musunuz nasıl olduğunu?? :eek:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Emre Yönlüer

Gugıl, senin en çok nerelere girdiğini bildiğinden sana özel trek reklamı atıyor :D

İstediğin trek olsun Emre. işte

Madone 4.7 ultegra: 2.150 dolar
Domane 6.9 Dura ace: 3.180 dolar
Domane 6 team edişın: 4.264 dolar
Domane 5.9 dura ace: 3.100 dolar
Domane 5.2 ultegra: 2.441 dolar

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@Raşit S

Yok bu başka sanki isim-adres falan giriyorsun gönderiyorsun.Ama o bize ne gönderir onu bilmem:D

Gulen C.T.

Üye
Tepki
45
İsim
Gülen Canol Tütüncü
Bisiklet
Specialized
SSE çok kullanışlı, akıcılığı iyi bir bisiklet. kendi sınıfının en iyisi (bence). geçen sene almıştım. bu sene satıp yol bisikletine geçtim. etrafımda 3-4 kişide aynı bisikletten var. genelde 1-2 sene kullanıp satıyorlar. :)) ben dahil hepimizin satma sebebi asıl istediğimizin ne olduğuna karar vermemiz. ben yola geçtim, başka bir arkadaş MTB aldı vs vs..

yani aslında demek istediğim şu, hem sizin kullanım amacınıza çok uygun hem de bisiklete daha bir kendinizi kaptırırsanız neyden daha çok keyif alacağınızı gösteren bir alet.. asfaltta hızlı gitmenin biraz da olsa keyfine varabiliyorsunuz, patikalara girebiliyorsunuz biraz da olsa, bagaj takıp uzun yol yapacaksanız da çok rahat... sizi gerçekten neyin mutlu ettiğini görebiliyorsunuz... bende ve bir kaç arkadaşımda böyle oldu açıkçası...

satmak istediğinizde de rahatça satabiliyorsunuz..

fatihbugra

Üye
Tepki
44
İsim
Fatih GÜNEY
Bisiklet
Specialized
@murat serbet
Merhaba.Şu an seçiminiz ne oldu merak ediyorum. Benim de şu an almayı düşündüğüm model SSE 2013.Fiyatı şu an %20 indirimle 1880 lira. Peşin alımda birşeyler yaparlar mı bilmiyorum. Elite serisinde karbon maşa ve zert teknolojisinden bahsediliyor. Gerçekten önemli bir parça mı? İndirimli fiyat bu modele göre uygun mudur?

murat serbet

Forum Demirbaşı
Tepki
1.449
Bisiklet
b'Twin
Bisikleti işe gidip gelmek için kullandığımdan ve taşınma durumum olduğundan bu yaza erteledim bisiklet alma işini. Ama alsaydım sse alırdım diyeyim size.

• Beğen
Tepkiler: fatihbugra

fatihbugra

Üye
Tepki
44
İsim
Fatih GÜNEY
Bisiklet
Specialized
Birkaç saat önce SSE 2013 ü sipariş ettim. Bu modeli aklıma sokan sevgili Kamuran abim sayesinde başka markalara bakamadım. Baktım tabi ki ama alıcı gözle olmadı. Pazartesi günü elime ulaşır diye umut ediyorum. Bu benim aldığım ilk bisiklet. Çocukluğum dahil hep abimin bisikletine yancı, öncü ve arkacı oldum. :) İlk diyorum çünkü bundan önce aldığım bisiklet zannedersem 20 kg ağırlığında ön arka amortisörlü eşek ölüsü bir MTB(!) idi. Tabi ki bu eşeğe kaç sefer bindiğimi sorarsanız yalan yok 10 u geçmez. Şehir değiştirdim, 3,5 yıl oldu bizim emektar balkonda hep bana baktı durdu. Tabi ki bu durumdan ötürü eşimi bu çapta bir bisiklet almaya ikna etmem çok zor oldu. Ama başardım. Şimdi sizin fikrinizi alayım. Bisiklet elime ulaştığında evde kendim montajını yapabilir miyim? Daha önce parça bazında tecrübe sahibi değilim ancak montaj videolarını izlediğimde çok zor olmayacağına kanaat getirdim.

Konu başlığına uygun olmamış kusura bakmayın zira kararımı ve siparişi vermiş bulunmaktayım. :) Elime ulaştığında fotoğraflar bölümünden yayınlarım. Hoşçakalın .