Specialized Secteur C2 2014

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ankh tarafından paylaşıldı.

1. Ankh

Ankh Yeni Üye

Adı:
    Berkcan Çağatay
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhabalar. MTBmin yanına bir de yol bisikleti eklemek istiyorum. Aklımdaki model 90514-7154, Secteur C2 2014 | Siyah/Gümüş/Beyaz 54, modelleri, fiyatları, fiyatlı, bisikletler, bisiklet, satanlar, firmalar, modeli, ucuz, uygun - Aktif Pedal Bisiklet bu. Kullananların yorumları, iyi ve kötü yanlarını belirtirlerse çok sevinirim. Bir de boyum 1.90 iç bacak boyum 87 cm. Kadro boyu kaç cm olmalı?

90014-6854, Allez Sport Saxo Tinkoff Edition | M, modelleri, fiyatları, fiyatlı, bisikletler, bisiklet, satanlar, firmalar, modeli, ucuz, uygun - Aktif Pedal Bisiklet bir de bu model var fakat bütçemin üzerinde. Bu iki model hakkında yorumlarınızı, karşılaştırmalarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ankh

Ankh Yeni Üye

Adı:
    Berkcan Çağatay
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Her 2 bisiklet birini kullanmis kisiler yardimci olursa com sevinirim.

3. mustafa KAYA

mustafa KAYA Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    hangi bisikleti aldınız? hangisini tercih ettibiz?

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-25_19-42-19.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
juice.png
Eğer sıklıkla kramp sorunu yaşıyorsanız, sebepleri ve çözüm önerilerini bu yazıda aktaracağım. Orijinal link yazını sonunda olacak :) [ATTACH] Eğer krampla yüzleşmişseniz, muhtemelen o...
3-1468594337431-m30jxc42k218-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...