specialized hardrock vs kron xc 2000

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında gurkankas tarafından paylaşıldı.

?

hangisi seçmeliyim?

1. specialized hardrock sport

64,3%
  2. kron xc 2000

35,7%
  1. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    arkadaşlar yeni bisikelt alacam ama bu ii model arasında kaldım.kullanacağım yerler %40 arazi , % 40 trial , % 20 asfalt olacak.xc 2000 de karar kılmıştım ama trial olarak kullanırken kırılacağından korkuyorum !! sizce hangisini seçeyim.?

not: hardrockun fiyatını bulamadım fiatını bulabileceğim bir site linki verirseniz sevinirim...

2. mecaoz

mecaoz Forum Demirbaşı

Seviye:
    www.ikiteker.com da satılıyodu heralde etılerde miydi tam hatırlamıyorum ama otopark içinde magazaydı die biliyorum

İlginizi Çekebilir

qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
upload_2017-2-6_14-58-32.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...