Specialized Hardrock Sport Disk Int vs Trek 4300 Disk

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında cenktamay tarafından paylaşıldı.

1. cenktamay

cenktamay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    10 yaşındaki oğluma bir bisiklet almak istiyorum. Bu iki model bana ve çocuğuma uygun geldi. Kalitesi vb. şeyleri eklersek sizce hangi bisikleti seçmeliyim? Veya sizin önerebileceğiniz modeller varmı?
    Tesekkurler.

cenktamay

cenktamay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    26¨ icin sehirde de kullanabilecegimiz rahat bir lastik oneriniz ne olabilir?

3. Lütfü Ekşioğlu

Lütfü Ekşioğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben Maxxis Xenith kullanıyorum 1.5 . Full slick.Islak yolda hakimiyetinde oğlunuzun zorlanabileceğini düşünüyorum.Maxxis Detanator olabilir.Hem düz hem su kanalları var.

4. OmerFarukBabatutmaz

OmerFarukBabatutmaz Yeni Üye

Seviye:

İlginizi Çekebilir

2-1484682847519-10n1z5cna8fg7-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
upload_2016-4-22_9-53-23.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...
cool-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...