Spd ayakkabı parmak sıkılığı

Konu, 'Giyim' kısmında jhon tarafından paylaşıldı.

1. jhon

jhon Üye

Seviye:
    İlk Spd yol bisikleti ayakkabımı aldım. Fizik r5. sorum şu, sizin ayakkabıda parmaklarınız yukarı assagı hareket edıyor mu? yoksa bosluk var mı? ayakkabı uzunluk olarak tam oturdu, yanlardan da ıyı sardı ama en uc kısmında 3. cırt cırt olan yerde parmakların ustunde bosluk var yanlardan normal. parmaklardan hemen öncesi (başparmak çıkıntısından hemen önce) ayakabı tam ama o kemıkle bırlıkte başlayan bosluk var yukseklık olarak.

maalesef uplamak durumunda kalıcam, çünkü duruma göre geç kalmadan geri göndermem gerekebilir.

2. cezmi özdemir

cezmi özdemir Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Normal o durum zaten ayagin on kisminin yani birinci cirtin veya tokanın gevsek olması gerek ayak ucu fazla sıkılırsa ayak uyusması olur

3. Erhan81

Erhan81 Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bende fizik r5 uomo model ayakkabı aldım normalde giydigim spor ayakkabılarım 45 no new balance da 46,5 numara giyiyorum ve baş parmagım hafifte olsa ayakkabının ucuna degiyor şimdi sorum şu new blance 300mm uzunlugu fizik 297mm 46 no fizik de baş parmağım tam anlamıyla ayakkabının ucuna degmiyor sanki 3 mm falan boşluk var parmaklarım rahatça hareket ediyor yukarı aşagı bu ayakkabı bana büyük mü yoksa normal mi ? Yol bisikleti ayakkabısında parmakların oldugu kısım iyice ayakgıma yapışmalımı ? Ayakkabıda cırt dıge tabir ettigimiz öndeki cırt ı sıkmadan sadece boa klıpsini sıkıştırdıgında bogazdan tam ama yinede parmaklar dedigim gibi ?

İlginizi Çekebilir

marco-pantani.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2016-8-14_11-47-41.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
glycemicindex.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...