sp Hardrock

Konu, 'Specialized' kısmında Elçi Ateş tarafından paylaşıldı.

1. Elçi Ateş

Elçi Ateş Yeni Üye

820 tl ye hardrock aldım ve gayet memnunum yanlız donanımları pekte iyi değil slx hidrolic brake seti almayı düşünüyorum bu konuda yorumlarınızı alabilirmiyim

2. emrea

emrea Üye

Seviye:
    Hangi modeli aldınız acaba?

Elçi Ateş

Elçi Ateş Yeni Üye

specialized hardrock modeli aldım

4. Coşkun Çağlan

Coşkun Çağlan Aktif Üye

Seviye:
    Nerden aldın kardeşim, hayırlı olsun, çok hoşuma gidiyor bu sw ler. Aktifpedal'dan başka nerelerde satılıyor acaba.

5. Gökhan Günendi

Gökhan Günendi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bende de hardrock var bende şuan üzerindeki tüm parçaları yükseltiyorum ve hidrolik sette aldım. SLX çokyakışacaktır bundan sonuna kadar eminim. hele bi de hardrock'ta çok mükemmel olacaktır :)

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.54.51.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
upload_2016-11-16_14-33-40.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
tyres.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...