South Park !

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
http://images1.makefive.com/images/200925/ddb5b5c455c77561.jpg

Merhaba arkadaşlar, eğer siz de benim gibi iflah olmaz bir South Park fanıysanız, her bölümünü ezberleyene kadar defalarca seyrediyorsanız, kim hangi bölümde ne yapmış çetelesini tutuyorsanız vs vs size harika bir önerim olacak.

(link)

Serinin resmi sitesinde bütün bölümleri ve seçme parçaları online izliyebilir, her türlü medya bilgiden yararlanabilir, forumlarında da diğer South Park fanlarıyla kaynaşabilir her türlü bilgiden yararlanabilirsiniz, ilgililere duyurulur ;)

Scudo

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
ben genelde internetten izlerim.12. sezon daha güzel. britney spears ve dehşet treni konu alınmış güzeldi. 12. sezonun 2. bölümü.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Benimde en çok beğendiğim bölüm bu aralar facede bolca rastladığım World Of Warcraft oyununu konu alan ve tabi birde Eirc in Poker Face şarkısını söylediği bölüm. =)

Martta yeni bölümler başlıyor galiba,takip etmeye devam :).

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
flood gibi olmasın ama, 12 ve 13 sezonu 2 günde bitirdim.hepsini ard arda izledim :) her bölümde ayrı gülme krizi,kenny'nin her bölümde ölmeside ayrı komedi. carter zaten başrol gibi.izlemeyen varsa denesin,çok komik çizgifilm

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Cartman nasıl bir karakter öyle ya, gülme krizlerine sokuyor beni. :) Dizide bir ara Paris Hilton'a kafayı takmışlardı, müthiş bölümler yaptılar. Azrail'in bizimkileri kovaladığı bölümü hiç unutmuyorum. :) Ama herhalde en çok dilencilerin kasabayı ele geçirdikleri bölümü sevmişimdir. Change?? :D

qinetiq

Üye
Tepki
12
@Bülent ÖZER

aynen bende bir family guy fanıyım gerçi son sezonlarda biraz bozsalarda yinede beğenerek izliyorum

qinetiq

Üye
Tepki
12
@dgt97

şu bölümlerin numaralarını yazabilirmisin arada vaktim olduğunda south park ın güzel bölümlerinide izliyorum da aklımda dursun izlerim.

Tepki
47
south park efsanedir.moralim bozuk gecen günüm olmadı son 3 yıldır perşembe günleri.ben en cok kenny i seviyorum.cok garip hareketleri oluyo öldürüyo beni:D:D

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@qinetiq

Yeni gördüm mesajını, kusura bakma. Dilencilerin olduğu bölüm 11. sezon 7. bölüm. Azrailli bölüm sanırım 2. sezon 7. bölüm. Paris Hilton'un olduğu bölümler çok fazla zaten, bölüm numarası veremeyeceğim.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@no_education

"scr..w you guyss, I'm going homee" tam olarak :D