Sorun Nerede

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Muharrem karadağ tarafından paylaşıldı.

1. Muharrem karadağ

Muharrem karadağ Üye

Seviye:
    Pc her acılışında (SLI çoklu-GPU sunumu etkin konumdan çıkarılmış. SLI kartlarınız çıkarıldığı için SLIçoklu-GPU sunumu bağımsız GPU sunumuna değiştirildi. SLI çoklu-GPU sunumu için en az iki grafik kartı gerekir) penceresi açılıyor. İşlemci İntel core DUO. Anakart GİGABAYTE P 965,Ekran kartı GEFORCE 7300 GS

2. MersiLee

MersiLee Aktif Üye

Seviye:
    Sorunu anlamadım, ama şunu bi dene istersen.

Masaüstü sağ tuş / özellikler / Ayarlar / Masaüstümü bu monitöre genişlet

Bi oraları kurcala belki o ayardan yapıyor olabilir (sanmasamda) :)

Muharrem karadağ

Muharrem karadağ Üye

Seviye:

4. MersiLee

MersiLee Aktif Üye

Seviye:
    Sanıyorum ki, kulandığın programdan yapıyor. 2 ekran kartını kullanacak şekilde ayarlamışsın. Lakin tek ekran kartın olduğu için seni uyarıyor.

Şunları da bi dene istersen;
    - Sağ alt köşede saatin orada grafik kartınla ilgili bir ikoncuk vardır. Oradaki ayarları kurcala ;)

İlginizi Çekebilir

IMG-20170327-WA0008.jpeg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
glycemicindex.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
team-sky-echelon-996.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...