soruma cevap arıyorum ?? :D

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında yağız kaan tarafından paylaşıldı.

1. yağız kaan

yağız kaan Misafir

yeni bisiklet almayı duşunuyorum almak istediğim bisikletin dağ bayır gitmesini ve aşırı dayanıklı olmasını istiyorum özellikle ön amortisörünün fakat ben hep çift amortisörlü bisiklet kullanıyordum şimdi almayı düşündüğüm model ise SALCANO İGMAN bu modelin arka amortisörü yok bi rampadan uçtuğumda yere temas ettiğimde beni çok sarsmazmı yoksa çift amortisör yerine tek amortisör daha mı iyi ?? pls yardım edin ??

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...
3-1484682847509-16suife4qphq8-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
upload_2015-11-18_17-9-12.png
Canyon Strava'daki son 30 aktiviteni inceleyip, sınırlarını zorladığın bir aktiviteyi bulup, ödülü 'Canyon Exceed CF SLX' olan bir yarışmaya da dahil ediyor. Strava kullananlar, beklemeye gerek...