Sopot 2014'te Ellerimiz Boş Kaldı

Konu, 'Diğer Hobileriniz' kısmında K. Benli tarafından paylaşıldı.

1. K. Benli

K. Benli Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Madalya'da en ümitli olduğumuz İlhan Tanui Özbilen, 1500'de 5. oldu.

Özbilen'ler yerine ''öz'' sporcularımızla daha sık madalya almaya ne zaman başlayacağız? İthal atletlere yeni isimler verip milli formayı giydirmenin de kesin çözüm olmadığı görülüyor.

Süreyya Ayhan, şaibeli bir şekilde devre dışı bırakıldı. Londra'da altın-gümüş yapan Aslı ve Gamze'den yeni başarılar yok.

Devletimizin B, C, D, E... planları var mı acaba? Veya bu konuda ''çılgın projeleri''??

2. S.Koca

S.Koca Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Devletin amatör sporlara katkısının az olduğu inkar edilemez bir gerçek olmakla beraber "öz" sporcularımızın "profesyonellik" olgusunu tam olarak özümleyememeleri bence en önemli başarısızlık sebebimizdir.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-3-58.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
20170411_091255.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
1430320894945-vt4jk72hwooj-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...