Sony fotoğraf makinası (yarı profesyonel)

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
Merhabalar, Amerika'dan gelen ve 2 yıldır kullanmakta olduğum makine, Sony CyberShot DSC-H5, fotoğrafçılığa merak salanlar için profesyonelliğe geçişte uygun bir yarı profesyonel makinedir. Set halinde veriyorum. Pili, adaptörü, çantası, askısı... Ek masraf yapmadan kullanabileceksiniz. Teknik bazı özellikleri:
  • 7,2 MP (Ama lensiyle 15MP'lik compact makinelerden daha iyi çekim yapar)
  • 12X Optik Zoom
  • 24X Hassas Digital Zoom
  • 57X'e kadar Akıllı Zoom
  • Filtre Çapı: 58mm
  • Ekran: 3" TFT
  • Sesli Video Kayıt: VAR
  • Video Kayıtta Zoom: VAR (Sessiz zoom. Kayda girmez.)
  • Bilgisayara kurulum gerektirmez. Kablosuyla bağlayıp resim ve videolarınızı USB bellekteymiş gibi aktarabilirsiniz.
  • Dahili Hoparlör: VAR (Çektiğiniz videoları kamera üzerinden sesli olarak dinleyebilirsiniz.)
  • PictBridge: VAR
  • Manuel birçok ayarı mevcuttur. Fotoğrafçılık kurslarında öğretilen her ayarı yapabilirsiniz.
Daha ayrıntılı özellikler için (link) inceleyebilirsiniz.
http://digiders.com/gg/dsc-h5/2.jpg
http://digiders.com/gg/dsc-h5/11.JPG
http://digiders.com/gg/dsc-h5/22.JPG
http://digiders.com/gg/dsc-h5/33.JPG
http://digiders.com/gg/dsc-h5/44.JPG
Peşin: Fiyatı 350 TL'dir.
Takas: Bisiklet ve kampçılıkla ilgili birçok ihtiyacım var. Tekliflere açığım. İsteyen olursa örnek fotoğraf gönderebilirim.

Tel: 5444303361

Scudo

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
Son resimde kabarcıklı olarak görünen filmi yeni taktım. Boyu büyük geldiği için çıkartıp attım.

Cebrail ŞEKER

Forum Demirbaşı
Tepki
409
fotograf makınesı ıle ılgılenıyorum takas olarak bende bırcok mtb parcası mevcut veya yol nasıl ne ıstersenız konusalım.

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
Fakat benim bisiklet MTB değil, Bianchi Nero. Hem uyacak, hem de değerinde birşeyler varsa olabilir tabi.

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
300 TL'den günceldir...

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
300 TL'den günceldir...

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
300 TL'den takasa açık olarak günceldir...

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
Takasa açık olarak 300 TL'den günceldir...

sabihavni

Aktif Üye
Tepki
55
Bisiklet
Merida
Sony kompakt fotoğraf makinesi DSC-W300 ile takas düşünürseniz alabilirim.

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
@sabihavni
Benzerinden var bende de, teşekkür ederim.

300 TL'den takasa açık olarak günceldir...

Erkin k.

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Bianchi
Bende Çanakkaledeyim güzel ancak şu an piyasada en yenisi bile 400tl örneğin (link) fiyat bence yüksek..

TanerTOSUN

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Bisan
Hayırlı satışlar. Bu makina gerçekten çok güzel alacak arkadaşa hayırlı olsun şimdiden. Makina KonicaMinolta markasının bir modelidir. Sony firması Konica'yı satın aldıktan sonra birçok Konika ürününü (benim bildiğim sadece fotoğraf makineleri) kendi markası olarak satmaya başladı. Benim 8 yıl önce KonicaMinolta'nın bir fotoğraf makinesi vardı ve hakikaten profesyonel makinelere taş çıkartır. Lens mükemmeldir ve lcd ekran Casio'nun geliştirdiği bir parçadır. iyi satışlar....

TanerTOSUN

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Bisan
Erkin Bey, piyasadaki en iyisi dediği bir markanın modeli ile karşılaştırmış fakat çıktı sonuçlarına bakılabilirse hangisinin daha üstün olduğunu görebilir. Megapiksel olarak düşük olsa da kalitesi ve grenlenme oranı açısından sony tercih ederim. Makinam olmasa alırdım gerçekten. Bu arada Nikon'u da kullandım bir süre. Deneyimle sabit...

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
@mansur dağlı

Teşekkür ederim ama sele ve gidon boğazı ihtiyacım yok. İyi günler...

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
@TanerTOSUN
Erkin Bey "en yenisi" demiş ama yine de desteğiniz için teşekkür ederim. Aslında Nikon çok iyi makine fakat fiyat belirlerken başka makinelerle kıyaslamak yerine kalitesine bakıyorum. Şahsen esneklik konusunda sorunları olduğuna inandığım Sony markasını hiç sevmediğim halde bu makinanın çekim kalitesini gerçekten iyi buluyorum. Tripod ile çok tatlı gece çekimleri yapılıyor. Pozlama süresini uzatınca da o ışıklı resimlerden yapabiliyorsunuz. Gündüz çekimleri zaten sorunsuz. Tabi ki en iyisi değil ama profesyonel makineye parası yetmeyenler için bence çok iyi bir seçim...
Benim satma sebebim, elimde zaten böyle bir makine var ve bunun parasıyla bisikletimi güncelleyeceğim. Olursa artık...