Satıldı Sony CD Walkman D-NE004

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında ScottScale tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ScottScale

ScottScale Kıdemli Üye

Seviye:
    Sony CD Walkman D-NE004 Model Mavi Renk. Ürün İkinci eldir ama Temiz kullanılmıştır sıfırdan farksızdır.her hangi bir hasarı yoktur çalışır vaziyettedir.Ürünün üzerindeki çıkartma etiketi bile hala yepyeni solmamış eskimemiş aşınmamıştır.
    Ürünü 35 Liraya Satıyorum.yanında 20-25 lira değerinde CASE LOGİC kablolu cd çantası hediye edilecektir.ürünün neredeyse bedavaya geliyor.

Kargo PTT ile olmak üzere tarafıma aittir.
    NOT: Sadece PTT Posta Çeki hesabıma ödeme kabul edilecektir.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

ScottScale

ScottScale Kıdemli Üye

Seviye:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Sony CD Walkman D-NE004 Model Mavi Renk. Ürün İkinci eldir ama Temiz kullanılmıştır her hangi bir hasarı yoktur çalışır vaziyettedir.Ürünün üzerindeki çıkartma etiketi bile hala yepyeni solmamış eskimemiş aşınmamıştır.

Ürünü 35 Liraya Satıyorum.yanında 20-25 lira değerinde case logic marka kablolu cd çantası hediye edilecektir.ürün neredeyse bedavaya geliyor.
    Kargo PTT ile olmak üzere tarafıma aittir.
    NOT: Sadece PTT Posta Çeki hesabıma ödeme kabul edilecektir.

İlginizi Çekebilir

1260442400631-53b3fvc497a2-1468594337430-170idxc1zvy8a-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
1239190789908-rs5vw0athlw5-399-75.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.