Sonunda sipariş verildi. Salcano City Sport 60, kask, telefon tutucu, gözlük.

Tepki
7
S.a arkadaşlar uzun araştırma sonrası alacağım bisiklet olarak Salcano City Sport 60 olarak belirledim. Kredi kartına 12 taksit 565 TL'ye aldım. Ben alır almaz bisikletin fiyatı yükseldi :eek:ha: :D Aldıklarımı sizlere takdim edeyim.

Edit: Konuyu açtıktan sonra tuslagelsin.com canlı destekten kadro ve renk sormak için iletişime geçtim. Satış destekten bisiketin bugün kargolanabileceğini, kargolanmasa bile yarın kesin kargoda olacağını söylediler. Reklam yapmak gibi olmasın ama gerçekten iyi hizmet veriyorlar.

Salcano City Sport 60
(link) (Tuslagelsin.com güvenli bence. Galaxy S4 telefonumu da oradan aldım hiçbir sorun çıkmadı.)

Kask
(link) Kaskı Çinden geliyor olması lazım. Bir tane forumda görmüştüm. Bir arkadaş almış resimlerini felan koymuştu hoşuma gitti.

Telefon Tutucu
(link) Bu da Çinden. Çünkü Türkiye'de böyle ürünler yok. Bununla birlikte baya bir yol çekimi yaparım ben.

Gözlük
(link) Gözlüğü almamdaki sebep bisiklet ile hızlı giderken böcekler benimi buluyor nedir hep gözüme kaçıyorlar. Ayrıca serin havalarda rüzgar gözümü yaşlandırıyor. Bu gözlük yeter de artar.

Teker Işığı(Aceleden almayı unuttum :( Bir ara bunu da alacağım)
(link)

Ama tek kötü yanları hepsinin bayramdan sonra gelecek olması :( Hepsi geldiğinde iyi bir inceleme ile sizlere göstereceğim.

Scudo

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Hayırlı olsun,

şimdiden güle güle kullanın,kazasız belasız..

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
Gözlüğün Türkiye'ye kargosu yokmuş.

Tepki
7
@Ahmet Ayaz
benim hesabımdayken gönderilebiliyordu. Sanırım yeni değişmiş. Bende birşeylik var sanırım aldığım şeyler ben aldıktan sonra durumları değişiyor :D Şuan hesabımda ortalama kargolama süresi felan var.
@Çağlayan

Teşekkür ederim

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
@Ali Taşcı

Sorun yok o zaman. Güle güle kullanın.

Tepki
7
öncelikle herkese merhaba.arkadaşlar yaklaşık 20 yıldır sigara kullanıyorum maalesef.bu ay sigarayı bırakma kararı aldım.bu hayatımda aldığım en önemli karar.önümüzdeki yaza kadar kondisyonumu tamamlayıp.istanbul'dan bodrum'a bir seyahat planlıyorum.eğer bir aksilik olmaz ise çok kararlıyım.sizden ricam;böyle bir yolculuk için,bisiklet önerisi.gerekli teçhisat konusuna hakimim.sadece bisiklet önerisine ihtiyacım var.ayrıca kondisyonum için elinizde hazır bir program varsa gönderin lütfen ve bana şans dileyin.teşekkür ediyorum

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@hamza tukur

Tamam iyi yapmışsınız ama keşke ayrı bir konu açsaydınız.

Bisikletiniz hayırlı olsun Ali bey bu arada :)

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
@hamza tukur

hzır program diye bir şey yok. ilk hafta 5-6 km yavaş tempoda kullanıp bacakları ve nefesini yavaştan düzene koymaya başlarsın. daha sonra temponu arttırırsın.
sigara konusuna gelince, emponu arttırmaya başladığın zamanlar biraz yokuş çık ozaman bir daha pakedi ellemezsin :)

ben günde 3 tane içiyorum onun bile etkisi oluyor. yavaştan o 3 teki de bırakacağım. benim avantajım kilo problemim yok

ali kardeşim seçimin güzel bence. güle güle kullan.gelecek yaza kadar bende bunu alacağım sanırım geliş gidiş. loto falan vurmazsa :D

yalnız gözlükler çok ucuz, ucuz olsun diye gözlerinizi bozmayın. ha keza kaskta öyle. sadece dandik ve sağlıksız olmasın diye diyorum yoksa görünüşleri süper

Tepki
7
@Hamit E.
sağolasın dostum gelince iyi bir inceleme yapıp foruma atacağım
kask gayet dayanıklı çünkü biri almış bende onda gördüm. Gözlükleri sadece rüzgarlı havada takmak için aldım. Çünkü rüzgar gözlerimi yaşlandırıyor :D