Sonunda İstanbul başardı.

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
arkadaslar zamanında boo skate parkta acıldı yıne kapalı olarak ,ve ınsanlar sadece arkadaslarını uye yapıp mekandan yararlandırdılar.yanı tabırı caız ıse tok satıcılar. bu park hakkında da cok hayal kurmaya gerek yok ,cunku yaptıran arkadasın bmx veya mtb ıle arası yoktur .
umarım patenı kabul ederler ;)o bıle basarı olur.
sadece kaykay mekanı olacagına ınanıyorum . nerden mı bılıyorum cunku zamanında camıanın ıcındeydım ;)o yuzden cok dusunmeyelım . zaten her sokak bıze skate park .

saygılarımla

Scudo

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
Ilk foto daha sonraki yazilari okudum ve sadece hayal krikligi :(

Foto yu gorunce gurur duyduk ama sonra tavan yuksekligi 3-4 metre dusunulduunde bisiklet namina bir sey yapilabilcegini zannetmiyorum ,herhalde akillinin biri bir gun cikar ve bir viyaduk altina alan yaparsa o kisiye bir omur dua edicem :D

• Beğen
Tepkiler: MertSayın

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
"SÜPER BİR HABER BU!!!!"
Bu güzel gelişmeyi bu kadar geç saatte duymuş olmak beni üzmüş olsada sizin adınıza büyük sevinç içindeyim:)..
Büyükşehirli olmanın en güzel avantajı bu olsa gerek:p Sizleri ileriki zamanda forumdan bol fotograflarla takip etmek istiyorum tabi hareketlerinizi bizden mahrum bırakmazsanız daha iyi olur.:)
Yapım aşamasında olan sahanın gelişmelerinden haber bekliyorum, bu arada tavanın 3-4 metre gibi extremlikle alakası olmayan bir sınırlamayla yapılmış olması dikkatimden kaçmadı ama Türk gençi her şekilde her açıda hareketini yapar buna inanıyorum ;)..
Konunun günvelliğini korumasını ve yorumların devamının gelmesini bekliyoruz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Açılış 21 Haziran'da bilmeyenlere duyurulur...Park'a sadece kaykay binenlerin değil,paten ve bmx(mtb) sürenlerin ve binenlerin binebileceği bir alan...

21 Haziran,Babalar günü olmakla beraber,dünya kaykaycılar günü yani park çok kalabalık olucak...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
cok harika bişey yaptigina pişman olmıycagını ve yatirdigi parayi kat kat kazanabilecegini dusunuyorum ve baska ticari girişimcilerede örnek olur sanırsam:) şayet bmx-mtb de girebilecekse

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Artık Türkiyeye doğru düzgün bir freeride ve dirt jump parkı kurulması gerek... Yani bu sporu yapmayı gerçekten çok seviyorum ama bu tip nedenlerle yurtdısındaki sürücüler kadar kendimizi geliştiremediğimiz için çok üzülüyorum ve akabinde yaptığım spordan soğuyorum.
Hep "keşke" ile başlayan cümleler kurmak can sıkıcı olmaya başladı ama -Keşke, yapılsa da ciddi ciddi sürsek!

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@Doruk Atay

Keşke Doruk yaaa :(! Böyle birşey olsa hem ortam kurmamız kolaylaşır hem de bu sporun ne kadar güzel bir spor oldugunu insanlara anlatma fırsatı bulmuş olurduk. Sevgiyle esen kal..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@buskOne

Açıldı zaten,o mesaj ne anlamla yazıldı merak ediyorum açıkcası... :)

Acaba,BMX'i olanlar için uygun değil-sokmuyorlar amaçlı bir mesaj mı ? :cool:

http://www.720extreme.com/images/panoramik.jpg

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
bizede haberi geldi açılamadı diye sonra bi haber daha geldi açıldı diye ama bisiklet içn tavan gördüğünüz gibi çok kısa bisiklet sokmuyorlar alanda o kadar geniş değildi skate ve paten kasanlar gircek gibi görünüyor.

deniz07

Aktif Üye
Tepki
71
bence bmx almamaları çok saçma olmuş.bir skatepark yaparken skateparklarda yapılabilen bütün extreme sporları düşünmeleri gerekirdi.tavanını yüksek yapsalardı bmx'de girerdi.:(

Tolgahan_07

Aktif Üye
Tepki
81
Birde beklenen ilgi/gelir gelmezse o zaman bunu da kaldırırlar. Olacak parklara da mani olurlar.

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
biz ilgi göstermezdik zaten flatçılar olarak street binen adamlarda rampa kasmadıkları için niye skate parka gitsinler ? ama arada gidiyorlar tabi o başka. rampa kasanlarda zaten sayılı işte büyükçekmece felan gibi yerlerde kasıyorlar her gün buraya para mı vercekler pff :D

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@emiryil

Street sürenlerin çoğu aynı zamanda parktada sürüyor;) Siz ilgi göstermediniz başkası göstermedi peki kim gösterecek?? Herkes önce bir her dalı denesin ve daha sonra kendi dalını seçsin görüşünmdeyim, belkide başka bir türe daha yatkınsınızdır.

Ki forumda o kadar flat süren var (siz de dahil) ben daha şöyle güzel bir flat fotoğraf/video sunu birtek Bünyaminden gördüm. (yada aklımda o kaldı)

tuncdemir

Üye
Tepki
56
@Erkin B. KAYA

Bu mekanın adresi vs yok mudur acep? Merak ettim nasıl bir yer diye... Çıplak gözle görmenin yerini tutmuyor bu foto...