sonunda geldi ...

mertcan kurtcebe

Aktif Üye
Tepki
22
Bisiklet
Trek
sevgili abilerim kardeşlerim 15 günün sonunda mosso 2670 deore'me kavuşmuş bulunuyorum ilk izlenimlerim fren kolu çok kısa geldi ve çok sıkı durdurmuyordu ama sonradan sonraya açıldı gibi :) ergonomi olarak ilk başta çok yadırgadım trek 3900 den sonra o bisikletin üstüne bisiklet tanımam konfor konusunda neyse vicudum yavaş yavaş alışır herhalde bisiklete ilerleyen zamanlarda adeta et ile tırnak olacamıza inanıyorum :)
bisikleti almayı düşünen varsa tavsiye ederim ama gidon ve boğazını deyiştir mek kaydı ile :confused: ilk bi fotoğraf atalım sonrası gelir herkese iyi forumlar ;) (link)

Scudo

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hayirli olsun, kazasiz belasiz, trafikte herkesin saygili hareket ettigi nice keyifli pedallar :)
Fren elciklerinin icinde ince alyan ile ayarlama vidalari var. Bunlar ile fren elciklerinin acikligini ve sertligini ayarlama sansiniz olur. Gidon boynunu degistirmeden de ters cevirerek ve ayar halkalarinin yerlerini degistirerek ergonominize gore ayarlayabilirsiniz. Ama bunlari zaten biliyorsunuzdur. Ben sadece hatirlatmis olmak icin tekrar ediyorum.
Ayni kadroyu mosso 2670 TB Acera olarak bende kullaniyorum. Ergonomik ayarlari yaptiktan sonra cok rahat edip keyif alacaginizi umuyorum. Bu arada pedallar ve maşa bana gore bisikletin vasat kisimlari (sizin ve benim modelde ikiside ayni kullanilmis cunku). İlk firsatta bunlari degistirmeyi dusunuyorum...

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
51 yaşında biri için çok genç gösteriyorsun :p

maşa biraz düşük seviye kalmış gibi, benim acera setli bisikletimde de aynı maşa bulunuyor... ancak iş görür, çok zorlamadıkça memnun bırakır xcm de... havalıya geçmedikçe değiştirmeye gerek yok bence. epicon ile değiştiririm ben ileride sanırım :rolleyes:

Tunakan Önen

Forum Bağımlısı
Tepki
273
Bisiklet
Salcano
@mertcan kurtcebe

Önceden Mekanik Disk Fren Kullandıysan Anlarsın Beni :D :D

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun :in:

• Beğen

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.288
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
11 Kasım 2013te alınan bisiklete hayırlı olsun diyerek konu hortlatmak :)
Diğer bir konuda da 6 Temmuzda alınan bisiklete 13 Şubatta hayırlı olsun diyerek konu hortlatmak :)
Tebrikler valla

• Beğen