Sonunda bu da oldu, kurşun sıktılar.

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Öncelikle geçmiş olsun, işte bu ülkede hangi kafada insanların arasında bisiklet kullanmaya çalışıyoruz.

Scudo
Tepki
2
Bisiklet kıyafetlerinde formanın üstüne çelik yelek ve kafaya da miğfer eklenecek galiba :) Yapan ahlaksızların cezalandırılması ümidiyle, geçmiş olsun...

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Kuru sıkıdır, kendince eğleniyor ahlaksız, bunların kısırlaştırılması ve hatta belediyenin aşıladıkları ve kontrol altına aldıkları köpeklerin kulaklarını işaretledikleri gibi işaretlenmeleri lazım. Hakikaten pes

• Beğen
Tepkiler: Nuri Kongur

tansu berkay

Forum Demirbaşı
Tepki
361
Bisiklet
Colnago
yazacak ve yorum yapılacak çok şey var ama nersinden başlanır bulamıyorum insanlığımdan utanmama neden olan bir biliçsizlik büyük geçmiş olsun ...

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
Geçmiş olsun. Vallla artık bisiklete binmekten korkar olcaz bune yaaaaaaaaaaaaaaaaa

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
geçmiş olsun artık magandalar aşmış kendini vallaha ne diyelim hayrett !!

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
Geçmiş olsun bizde maganda bitmez plakayı polise bildirdiysen mutlaka bulurlar emin ol .

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
kuru sıkı olması farketmez inanın ben arkadaşın yerinde olsam o tabanca kuru sıkıda olsa ben onun kuru sıkı oldugunu anlıyamazdım ve kendi silahımla kendimi korurdum büyük ihtimallede ikisinide öldürürdüm.Bu ülke öl yada öldür haline geldi artık yazık.Yan dairede bir çocuk var bana derse geliyor çocuk 3*9 nedir onu bile 4 dakkada buluyor eğitim içler acısı.Ama tvyi açıyorsun haber spikerleri besmeleyle başlamrış gibi Başbakan recep tayyip erdoğanla başlıyor haberler erdoğanla bitiyor haberler.Olucagı budur.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
altında demir atını görünce acaba çok kaptırdık teksasa mı geldik madem geldik iki sıkayım havaya demiştir primat..işin şakası bi yan yuh ama hakikaten...ama inanın bu tipler az değil... direnmeye dewam :)

• Beğen
Tepkiler: çirkin

Levent Sönmezer

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Mosso
Diyecek birşey bulamıyorum..Kanım dondu yav..Ya bunlara ORGANİZMA bile denmez. Yaşam dışı yaratıklar. Büyük geçmiş olsun.
Forumu haberdar edin olay aydınlanırsa lütfen.
Saygılar.

Ahmet Özcan

Aktif Üye
Tepki
60
Bisiklet
Mosso
Çok geçmiş olsun.Neyseki sende her hangi bir zarar yok ve plakasını alıp bildirmende tesellisi olmuş.Bu seni kesinlikle bisiklete binmekten yıldırmasın zira bizler ve bizim gibiler daha aktif oldukca ve bunlarla mücadele ettikce bu tip magandalar azalacaktır.

• Beğen
Tepkiler: çirkin

Muammer D.

Üye
Tepki
44
@timurdigital

Geçmiş olsun. Şikayet ederek en doğru hareketi yapmışsınız. Umarım hak ettikleri cezayı alırlar.

Aytaç Kalyoncu

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Trek
Valla diyecek söz bulamıyorum büyük geçmiş olsun, bizde buralarda 3 kişi bi motora binip aragaz çeken laf atan adamlarala her yola çıktıgımızda atışmaya başladık durum pek iyiye gitmiyor ne yazıkki insanlar neden bisikletliere bi antipati içinde anlıyamıyorum insanlara ne çağrıştırıyor acaba ?

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
Arkadaşım geçmiş olsun.Ne diyelim Allah'a havale et .Elletteki ahirette cezalarını görürler.

Bu olay benim desteklenmeyen fikrimi biraz daha yararlı hale getiriyor.

Bisiklette yanımıza biber gazı + yedek aynakol almalıyız...!

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
@Aytaç Kalyoncu

valla aynı durum köpeklerde de söz konusu. akrabalık-kan bağı- olabilir diye düşünüyorum bazı insanlarla köpekler arasında. hatta, köpekler konuşabilse anlatabilir bu durumu da bu insanlar anlatsalar da inanmam.

• Beğen
Tepkiler: Sadık Dedeoğlu

Sadık Dedeoğlu

Aktif Üye
Tepki
172
Bisiklet sporunun, bu gibi olaylarla gündem oluşturması, inanın ki beni çok üzüyor. Böyle giderse,Ankara da her sene ölümlü bir kaza olmasına veya bisiklet kullanıcılarına yapılan bu şuursuzca hareketleri yakında kanıksayacağız. Bu olaylar sonucunda bisiklet sürmeyi bırakacak veya bizim seven insanlar tarafından bıraktırılacağız. Bazı cengaverlerde inatla,gözünü, kulagını, agzını bu olaylara kapatarak sürmeye devam edecek. Bende üç maymunu oynayarak sürmeye devam edenlerdenim. Bakalım daha ne kadar dayanabileceğim.

Geçenlerde Murat İçimen Bisiklet sürerken motorlu birinin eline vurarak kendisini düşürmeye çalıştığını söylemişti. Herhalde piyango Murat a vurdu diye üzüldüm. Ancak benim de buna benzer bir olay geçen çarşamba günü başıma geldi. Yanımdan otomobil geçerken,sürücünün yanındaki kişi koluma vurarak düşürmeye çalıştı. Bu olayların sık sık bisiklet binicilerinin başına gelmesi,uzman kişiler tarafında araştırılması gereken bir durum. Artık bu durumun araştırılıp nedenleri bulup düzeltilmesi gerektigine inanıyorum. Bu işler piyangoluktan çıkarak,genele yayılmaya başladı.

Ben bu tip insanlarla, köpeklerin psikolojik bir bağlantısı olduğuna inanıyorum. Köpekler nedendir bilemem,bisiklet kullanan birine uzaktan mutlaka havlar,eğer bisikletli kaçarsa da kovalar. Bisiklet li korkmadan köpeğin üzerine giderse, bu sefer de köpek kaçar. En az 50 kez buna benzer olaylar yaşadım. Köpekler sürü şeklinde dahi saldırsa korkmadan üzerine gidin, hepsi de çil yavrusu gibi dağılır. Bize saldıran insanlar da köpekler gibi aynı tepkiyi veriyorlar, kaçarsanız kovalıyorlar. Eğer kaçmadan üzerine giderseniz de onlar kaçıyor. Köpekler gibi onlar da bizden hızlılar ve buna güveniyorlar. Buna benzer en az 20-30 olay başıma geldi ve sonuç hep aynı oldu, kaçtılar. Uzman kişilerin bu durumu araştırıp,neden köpeklerle bazı insanların bu şekilde benzerlik gösterdiklerini açıklarlarsa çok mutlu olurum. Belki de bu araştırma sonucunda tedbirler alınır ve bu olaylar da daha az başımıza gelir.Arkadaşıma da geçmiş olsun diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Z. Şipal

Sadık Dedeoğlu

Aktif Üye
Tepki
172
Yazımı yazarken Mehmet arkadaşımın yazısını okumamıştım. Ancak onunda köpekle ilişkili bu durum dikkatini çektigine göre araştırılması gerekir diye düşünüyorum.

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
Keşke durup boş kovanı bulup olay yerinde güvenlik güçlerine haber verseydiniz diyeceğim ama olayın şokunu tahmin etmem hiçte zor değil.