Sonbaharda ÇATALCA bir başka güzelll...Ekşııın (:

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında sports-man tarafından paylaşıldı.

1. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Pedalsesi ve Bisikletforum dayanışması içinde gerçekleştirdiğimizzz:) Gezimize A.Y sında buluşarak başladıık;) 07:15 vapuru ile karşıya geçiş sonrası,AV.Y sında ki dost ve arkadaşlarımızla buluşarak,08:30 hareket ettiik Haliç istikametinden Alibeyköy,Kemerburgaz,Kırklareli istikameti derrrken:cheer: Çatalca'ya saparak ilerlerken Sefa arkadaşımız 1 dikkatsizlik sonucu yandan geçen arabanın değmesi sonucu hafif yaralandı:( daha sonra Niko ben onu bırakıp gelirim diyerek onu yolcu etmek üzere ayrıldı.Biz Önce Çatalca sonra da İnceğiz Mağara sının bulunduğu yere gelerek 120 km lik yolculuğumuzu tamamladık:winkenlux Orada Beylikdüzü ekibinden 3 arkadaşımız bizi bekliyordu ve onlarla birlikte oturup Niko dan haber bekledik.Amaa sonradan öğrendiğimiz kadarıyla Sefa ile İstanbul'a dönmüşşş:rolleyes: neyseee biz orada külbastı,küfteee,salata ve ayranlarımızııı lüplettiiiik beaa:D Yemek sonrası bizden ayrılan arkadaşlarımızı yolcu ederek 20:00 de geçeceek olan trenimiz gelene kadar vakit geçiriip çaylarımızıı daa lüüüpletereeek:p Gelen Trenimiz ile Sirkeci,22:30 Karaköy vapuru ile A.Y sına geçerek Gezimizi noktaladıık Gezimize katılan,paylaşımda bulunan,güler yüzünü,tatlı dilini eksik etmeyerek,Grup Disiplini içinde pedal basan Tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkür ediyoruum;) Birlikte Nice Renkli ve Keyif dolu Gezilere İnşallah....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

İşteee....Gezimize ilişkin renkli karelerrr .evet (Bölüm 1)

Anadolu Yakası toplanıyoooor:)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Avrupa yakasındayızzzzzzzz;)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

08:30 yola çıktıık yuppiiiiiiiiiiiii:cheer:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

emraher9, Mhmt_EMR, BERKERO ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. emraher9

emraher9 Üye

Seviye:
    Hem İnceğiz mağaraları, hem de oradaki restaurant hedef olunca 100 küsur kilometre yağ gibi geçmiştir... Tabii bilenler için... :)

Şahsen bir önceki Çatalca turunda ben ne mesafeyi ne o güzellikleri bildiğimden, 40 derece sıcak ve %85 rutubetin de etkisiyle Niko'yla Haşim'e bayağı bir dırdırlanmıştım... :)

Çok özledim sizleri... İnşallah katılacağım en kısa zamanda aranıza...

sports-man bunu beğendi.
    sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    (Bölüm 2);)

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Levent_K bunu beğendi.
  4. Levent_K

Levent_K Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Kasımda Çatalca Başkadır. :)

sports-man bunu beğendi.
  5. Sefa Yıldız

Sefa Yıldız Onursal Üye

Seviye:
    Waowwwwww Beatiful, thank you mr.sport-men :) Nice foto :D
    Resimeri yükleyen ellerin dert görmesin :=)

KaanDurgut ve sports-man bunu beğendi.
    sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    (Bölüm 3):D

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Dostluk....... Bisiklet Kardeşliği bu işteeeeeee:60: :winkenlux

7. KaanDurgut

KaanDurgut Kıdemli Üye

Seviye:
    Güzel gezi olmuş.Resimler harika.
    Bol petallı günler dileğiyle...

8. Sefa Yıldız

Sefa Yıldız Onursal Üye

Seviye:
    Ben bu sofra'da nasıl yemek yiyemedim :'( 100 km gel kazayap geri dön hala unutamadım içime oturdu ama niko abimin sözü var bi daha götürcek beni :)
    KAÇARI YOK GİDİCEM.

9. Aytekin Erzan

Aytekin Erzan Onursal Üye

Seviye:

HOCAM ÇOK GÜZEL Bİ GEZİ OLMUŞ ANLAŞILAN ÇOK ÖZENDİM KEŞKE BENİ DE ALSAYDINIZ YAHU NEYSE BİDAHAKİ SEFERE HABAR VERİRSENİZ AYRICA YARALANAN ARKADAŞA ÜZÜLDÜM GEÇMİŞ OLSUN

İlginizi Çekebilir

image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...
3-1468594337431-m30jxc42k218-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...