Son karar!

farkın

Üye
Tepki
19
son 2 seçenek siz olsaydınız hangisini alırdınız ? hangisinin fiyat performans oranı iyi?

1-Sedona 711-D disk frenli (link)
2-Salcano NG 303SRD (link)

fikirlerinizi bekliyorum artık son karardayım tak etti kararsızlık. Şimdiden teşekürler iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper
Scudo

farkın

Üye
Tepki
19
fiyatları yazmayı unutmusum salcano ng303srd=390 euro sedona 360 euro arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum..

Tepki
7
kesinlikle ng303srd doanım yönünden gayet iyi bir bisiklet
sedonaya gelince ağırlığını bilmiyorum fakat adı olsun dersen sedona ama mekanik fren olduğu için zorluk çekebilirsin ileride
bnce salcano

aihsan

Üye
Tepki
22
hocam 751 düşünmezmisin sedona .. fiyat olarak bunlara biraz yakın.. ayrıca 711 d den ziyade v ye bakmanı öneririm .. disk frenlerin bakımı zor diyorlar forumda okuduğum kadarıyla uzunca bir süredir bende araştırıyorumda...

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
mekanik disk frenli bir modeli ben olsam tercih etmezdim. nedenleri konusunda forumda arastirma yapabilirsin cok yazilip cizildi.

farkın

Üye
Tepki
19
ng303srd konusunuda tek endişem kadro ve renkdi. öğrendiğim kadarıyla salcanonun kadrosuda yarışırmış sedona ile zaten donanımları karşılaştıramıyorum bile:D işte alcam büyük ihtimalle salcanoyu siyah renginide buldum boyum 1.80 18 kadro boyu mu en uygun sizce? yoksa 16 alırsam dahada mı kontrol gücüm yükselir?

aihsan

Üye
Tepki
22
kararını vermişsin hocam hayırlı olsun demek düşer bizede boyunuza uygun olan 18 kadrosu zaten salcano daha büyük kadro üretmiyor.

farkın

Üye
Tepki
19
sağolasın zor oldu 711-d alcaktım ama siyah rengini bulunca ng303srd nin oraya kaydım birde birinden öğrendim arazide performansı gayet iyiymiş bu modelin test edildi yane:D 18 uygun diyorlar ama ben 16 alsam daha yere yakın ve hakim sürüş yapma şansım artar mı diye düşünüyorum ama bilmiyorum tam . 16 ile 18 arasındaki avantajları dezavantajları

tamerbasaga

Aktif Üye
Tepki
81
boyun 180 den düşükse 18 alma bende var kullanımı zor keşke daha düşük alsaydım

farkın

Üye
Tepki
19
evet bencede üzerindeki parçalar bakımından basar 711d ye renk olarak da istediğim oldu tek kararsızlığım şu an kadro boyu.

tamerbasaga

Aktif Üye
Tepki
81
@farkın

denersin denemeden alma ne istediğin önemli 18 bana yüksek geliyor boyum 180 aslında arkaya eğimli bir kadro al geotechin yeni bir modeli kadro modeli incelemende fayda var

lukunku86

Aktif Üye
Tepki
47
benim de boyum 1.78 lerde ve ben 17,5 kadro almayı düşünüyorum :)
biisklet seçimine gelicek olursak, benim oyum salcanodan yana olacaktır, çünkü; hem fren vites donanımı hem de ritchey ürünler serpiştirilmesi salcanoyu daha cazip kılıyor. Bütçemi biraz daha zorlayabilsem benim de adaylarım arasında kendisi :)
kararınız ne olursa olsun, şimdiden hayırlı olsun...

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
dediklerin çok harika bisikletler ben 2 ay önce geotech team kadrosu aldım mayısta hazır olacak ihşallah xt kuruyorum bence hazır alma iyi bir kadro ile başlayarak istediğin parçayı toplayabilirsin

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
18 idealdir sizin için :)benim de aklımda salcano var :) salcano alıp sonradan kadroyu meridaya çeviricem :)

farkın

Üye
Tepki
19
18 almaya karar verdim zaten ng303srd nin üzerindeki parçalarımı değerlendirceksiniz?