Söke Spor Bisiklet Takımı

Transonic

Üye
Tepki
190
İsim
yucel
Bisiklet
Fuji
2015 Sezonu da Eski Milli Antrenör Adem Koçay'ın Büyük Teşvik Ve Katkılarıyla Yerel Esnaflar Olan Asia Çiçek Ve Sarızeybekler Bisikletin Küçük Katkılarıyla Kurulmuş Olup Kendi İmkanlarıyla,İmkanlar Dahilinde 2015 Sezonunda Yol Yarışlarına Katılmıştır.Hedefimiz İlçemizdeki Genç Nesli Sporla Tanıştırıp Onlara Rol model Olup Bisiklet Sporuna Kazandırmaktır.

Söke Spor Bisiklet Takımı Antrenörü

Yücel Sevinçforma.jpg ktya.jpg alnya.jpg ss.jpg

Scudo

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Abilerim genç yıldızlarda yarışacak gibi görünmesede bisiklet sporu için çok çok güzel bir gelişme. Keşke her ili bıraktım her ilçede bu tür organizasyonlara gidilse. Şunu anlayamıyorum bizim varsılımızın ya zamanı dar, ya futbol dışında spordan nefret ediyor yada bu işleri boş beleş buluyor; şöyle bir şey olmasını isterdim. (Gerçi bunu en iyi beyaz yakalı orta sınıf insanları başarabilir.) Mesela bir işyerin mi var akşam kendi kurduğun takımın antrenörlüğünü yapacaksın vesaire. Sabah sabah cazibe hanımın gündüz düşlerinimi seyrettim ne.

Transonic

Üye
Tepki
190
İsim
yucel
Bisiklet
Fuji
@StratoMaster özelden bilgi verdim.

@mehmetsunu
Keşke,İsterdim,futbol,nefret ediyorlar kelimeleriyle başlayan cümleleri Söke ilçemizde de Duyuyordum.Kanunla Sabitlenmiş Anayasal Görev Olan Sağlıklı Bireyler Yetişmesini Sağlamak,Sportif Olanakları İnsanlara Sunmayı Devlet Kurumlarına Hatırlatmak,Daha Sonra Sorumluluk Alıp Bunların Önümüze Sunulmasını Beklemeden Planlayıp Eyleme Geçmek Gerekiyor. Ne kadar Zorlanırım Derseniz 12 derecelik Tırmanmadan Daha Zor Değil ;)

Tepki
27
İstanbulda yaşayan bir Davutlar'lı olarak başarılar diliyorum. Keşke memleketimde yaşayır olsaydım da ben de aranıza katılabilseydim. Dün aşağıdaki başlıkta Kuşadası Gençlik Bisiklet ve Trihatlon Spor Kulübü'nün varlığından haberdar oldum, bugün de sizin. Bisiklet adına çok güzel gelişmeler bunlar. İnşallah 2 kulüp de uzun soluklu olur. Kuşadası ve Söke bir çok alanda rekabet içerisindedir, bu rekabet bisiklete de taşınıyor desenize :)

(link)

Transonic

Üye
Tepki
190
İsim
yucel
Bisiklet
Fuji
@brsegemen
Biz Birlikte Antrenman Yapar,Birbirimizi Destekleriz Rekabetımız Yarışın Doğasında Olan start ve finish çizgileri arasında.Bisiklet Sporu Dünden Daha İyi Olmaktır Yani Rekabeti Kendimizle Yaparız.

http://imageshack.com/a/img537/7180/gVQ6LY.jpg

• Beğen
Tepkiler: Barış Özegemen