Soğuk havalarda giyim

Tepki
0
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar

Soğuk havalarda bisiklet sürerken neler giyileceğini az çok araştırarak öğreniyorum. Size bir sorum olacak.

(link)

Bu linkte gördüğünüz pantalon bisiklet için uygun mu, değilse önerebileceğiniz ürünler var mı?

Teşekkürler, iyi bayramlar

Scudo

fletcher

Forum Bağımlısı
Tepki
196
ön tarafı windstooper olan kışlık taytlart var...daha uyugn gibi..

Tepki
0
Bisiklet
Specialized
@fletcher

Tayta alışmakta zor olur gibi geliyor bana :) .. Taytın üstüne falan giyebilmek için kullanılacak şeyler arıyorum

fletcher

Forum Bağımlısı
Tepki
196
zaten windstoopper tabaka kaplandıgında, esnek yapısnı biraz kaybediyo..ve tahminimce alışamadfıgın görüntü biraz olsun ortadan kalkmış oluyo..

kesimi sayesinde daha rahat ediicegin kesin.

Tepki
5
Ben de bisiklet pantalonu tercih eden biriyim. Hiç bisiklet pantalonun oldu mu dersen hayır derim:)) ama nette winter themal cycling pants diye aratırsan bulabilirsin. normal pantalonlara göre daha dar kesime sahipler, özellikle paçaları dar ve genellikle fermuarlı. Ben bu ürünü yeni sipariş ettim, geldiğinde düşüncelerimi de paylaşırım (link) eğer başka pantalonla bisiklete binersen de muhakkak paça bağı kullanmalısın ya da paçalarını çorabının içine sokmalısn yoksa pedala takılıp problem yaratabilir.

anlgelen_

Üye
Tepki
30
@Sabri AYDIN

siparişini verdiginiz ürün hakikaten çok güzelmiş şimdiden hayırlı olsun ancak 100 doları geçiyor, yani gümrüğe takılma riski var, umarım bir sorun olmaz daha önce hiç bu kadar yüksek fiyatlı bi ürün sipariş etmeye cesaret edemedim ben. Gelişmeleri yazarsanız bende daha sonra verecegim yüksek fiyatlı siparişlerde tecrübenizden faydalanmak isterim, iyi günlerde kullanın

• Beğen
Tepkiler: mustafa akman

frustrated

Aktif Üye
Tepki
81
(link)

ben de bunu ısmarladım bakalım nasıl çıkacak.. ilk linkteki jack wolfskin pantolon ben de var bisiklet için uygun gibi ama bisiklet için yapılmış bir pantolonun yerini tutacağını sanmıyorum..paçaları biraz bol..

dhgate linkindeki ürünler benim de çok hoşuma gitti haberim olsa böyle bir şey alırdım ben de ama verdik siparişi artık

can ayan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.791
decathlon dan bir pad li şort almıştım daha önce. bir tane termal içlik aldım. 12,90 tl.
bir tane de koşu için (tayt gibi yapışmıyor ama eşofman gibi de değil) bir pantalon gördüm. dar paçalı bir pantalon.
uygun bisiklet için. 20.00 yada 29.00 tl. şimdi tam hatırlamıyorum.
aldığım padli şartun pad ini çıkartıp giydim.
üzerine termal içlik,
üzerine de pantalon.
fena olmadı. daha soğukta nasıl olur bilmem. şimdilik iyi.

Tepki
5
@murat beyaz

ben de 150 dolar civarında alışveriş yaptım şimdiye kadar, posta dahil, hiç sorun yaşamadım. Merak etmeyin problem olmaz. Bulduğum ürünün bu kadar beğenileceğini bilseydim sipariş vermeden önce forumda ilan açar 8-10 kişi ortak sipariş verirdik, daha ucuz olurdu. Artık birdahaki sefere.

Tepki
32
Bisiklet
Trek
Selamlar,

Bu ürünü ben de sipariş etmeyi düşünüyorum, sizin elinize geçip kullandınız mı? memnun musunuz?

@Sabri AYDIN

Tepki
1
saygıdeğer dostlarım ben hiç kullanmadım ama maddi sıkınıtlardan dolayı şöyle öneririm.BUrsalılar bilir bursa has yün diye alt üst en büyük beden alacaksın bir kere yıkattınmı zaten o çekicek kendini senin bedenine ayar olucak.üstüne giyeceksin bieşofman paçalarına birer bant çokmu zor? valla fizana gidersin fizana :D ben gökçeada ve bozcaadaya gezi düzenlicem kısmet olursa önümdeki iki ay içinde vaziyet bundan ibaret maksat fikir alışverişi!

Tepki
5
@ihsan demir

yok daha 1 hafta olmadı siparişi vereli, alınca burada yazacağım hemen.

Tepki
5
@NUSRET ÇİMEN

Bir bursalı olarak hasyün ü çok iyi biliyorum ve arkadaşıma katılıyorum. Daha soğuk havalarda ben de hasyün içliğimi kullanmaya başlayacağım. Daha iyi bir çare bilemiyorum.

Tepki
19
-jack-wolfskin-wind-stoper-
mağazalarda 400 tlden aşağıya bulamadım belki sürerken değil ama dinlenmelerde iş görebilir...sahibinden com da 175 tl alsam mı acaba?

frustrated

Aktif Üye
Tepki
81
@TAYFUN DEMİR

(link)
şu ürün nasıl acaba
bu kanyondan bir rüzgarlık almıştım içi polarlı gayet başarılı bir ürün çıktı hala giyiyorum..

Tepki
32
Bisiklet
Trek
Ben de ısmarladım bakalım nasıl çıkacak. Yalnız satanlar çin firması umarım çakma çıkmaz :)

@ihsan demir

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Üst çok problem değil bir şekilde bulunuyor, yalnız alt su geçirmeyen bir pantolon bulmak çok zor.

Ben adidastan aldıgım kar pantolonunu (içi polar) kullanıyorum, çoooook rahat hatta hayatım boyunca giydiğim en rahat şey diyebilirim. Fakat problemi fazla yağmur yağınca geçiriyor. (hızlı kuruyor, bu bir avantaj)

Rüzgarlıklı taytlara gelince bana sıkıntı geldi onları denediğimde, diz kesinlikle esnemiyor, çok sert. Su geçirmeyen ama aynı zamanda diz kısmı çok sert olmayan bir pantolon/tayt fikri olan var mı?

Burçak Erbil

Forum Bağımlısı
Tepki
2.691
@G. Akpınar

Ben Pearl Izumi Amfib tayt siparişi vermiştim. Hayırlısıyla gelebilirse yorumlarımı yazarım ;) Ama taytlar için yorumlar genelde o yönde.. Biraz hareketi kısıtladıkları söyleniyor, deneyip göreceğiz. Zaten tayt'ta seçenekler 3-4 markayla sınırlı.