Soguk Bir Erzurumm Günü ve Ben

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
iş okul ev üçgeni içerisinde hayat devam ederken rutin olarak haftasonları bindigim bisiklete bu haftada binmeye karar verdim. evden çıkarken amacım 50 km yol yapmaktı.havanın soguk oldugunu tahmin edebiliyordum onun için lahana gibi olmuştum kat kat giyinmiş olmama ragmen istedigim gibi omadıı hava çok kötü buz kesiyordu kayak eldiveni elimde olmasına rağmen parmaklarım sogugu hissediyordu, ayak parmaklarımda aynı sekilde onun için turu kısa tuttum 30 km kadar yaptım. bol bol resim çekmeye niyetlenmiştim ama olmadı bir kaçtane çekebildimm parmaklarımm eldiveni çıkardıgımda daha çok üşüyordu.evden çıkarken resim cekmedim dönüş yolunda bir kaç resim vardı paylaşmak istedim.

Dönüş yolunda ilk fotom buydu
(link)

Aldıgım soluk daha agzımdan çıkmadan donmaya başladıgını gösteren bir foto
(link)

(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

meyvesi kar olan bir agaç çekmeye çalıştım
(link)
(link)

(link)

(link)

güneşin bile üşüdügünü düşünüyorum
(link)

iste bu foto herseyii anlatmaya yetiyor sanırsamm kirpiklerime kadar hissettim.
(link)
(link)

sonra hava bir nebze olsun açmaya başladıı ama soguk kendini hissettirmekten alıkoymuyor..
(link)
(link)

birde kar maskesiz bir resim çekeyim dedim ve ben.
(link)
(link)

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Tebrikler, o soğuğa rağmen çoğu insan gibi üşenip sıcacık evinde oturmak yerine bu şekilde kendinizi dışarı atabildiğiniz için :)

muzaymed

Üye
Tepki
12
abi ne yapmışsın yahuu.. insan içindeki bisiklet tutkusunu dizginleyemiyor demekki, aman sağlığa dikkat...
m. yıldız

• Beğen
Tepkiler: AydınGünaydın

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
biz de gezdik ((link)) ama erzurum un soğuğu bir başkadır dikkat etmek lazım paylaşımınız için teşekkürler

• Beğen

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
Ben bilirim memleketimin soğuğunu insanın gözündeki yaşı dondurur.Tebrik ederim o soğukta sokakta olmak bile zorken sen gezi yapmışsın.

Bu arada beyaz Kron'da Erzurum'un beyaz manzarasıyla büttünleşmiş gibi:p

• Beğen

Berke ÖZTÜRKMEN

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Bisiklet
Diğer
Hayatında o derece soğuk hava görmemiş birisi olarak hem şaşırıyor hem de imreniyorum. Ayrıca tebrik de ediyorum. Yeni fotoğraflarınızı da dört gözle bekliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

• Beğen

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
@d.berkay

@Tolga Gürgün

@olkjolkj

@Görkem Kılınç

arkadaşlar bu güzel yorumlarınız için tekrardan tşkler.. saygılarr...

@Teberus

@felis911

fotografalar gezi sırasında bakamamıştım Eve vardıgımda özelliklede kirpiğimin dondugu fotoyu görünce çok sasırmıştım o derece oldugunu bisiklet üzerinde anlamamıştım.

saygılarr...

@Murat Reis

tşkler degerli yorumunuz için erzurumda size sıcak selamlarını yolluyor.

@bisikletseven

dostumm öncelikle tşkler yorumun için gezinizi inceledim bir kez daha burdan tbr etmek isterimm mekanlar farklı da olsa hissedilen seyler aynıydı..

saygılar...

@muzaymed

bu güzel yorumun için tşkler... tutkunun boyutunu çok güzel sekilde ifade etmişşsiniz..

saygılarr...

@buyukbulut25

tşkler dostum güzel yorumun için bu caografaya yasayan biri olarak buraları çok ii biliyorsunn. bir gün beraber pedallamak dilegiylee

saygılarr...

@wolverine76

tekrardan tşkler güzel yorumun içinn ve sizinde yeni yılın size bütün güzellikleri sundugu bir yıl geçirmeniz dilegiylee... sıcak ile selamlarr....

aulubey

Üye
Tepki
15
Aydın abi çok güzel bir gezi olmuştur fotolar çok güzel gezilerinin devamını bekliyoruz ama fazla soğukta gezme hasta olma teyze oğlu kib bye bisikletlede karda gezmek güzeldir heralde...

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
@aulubey

saol ali bisikletle karda gezmek zevkli ama buzlar bisikletin kontrolunu zorluyor düşmemek için çaba sarf ediyorsunn .dikkat ederim sağlığıma

Gölbaşına saygılar

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
@baranozhan

tşkler baran abi güzel yorumun için o gün fena soguktuu ama bizi sogukl durduramaz bir palandöken göletinede bir kış gezisi yapalımm