Smyrna Freeriderz Team yeni videosu

Mr.Bmx

Üye
Tepki
0
(link)

Osman la beraber bindiğimizde cektiğimiz elimizde kalan videoları montajlıyıp koydum umarım beyenirsiniz.

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
:cool: Video güzel tebrikler... Oyladım hemen ;)
Ama bir de kaskları görseydik... :(

Mr.Bmx

Üye
Tepki
0
walla kask takın demekte haksızsınız diyemem hatta sonuna kadar haklısınız ama bu işlerle uğraşan adamlar genellikle çok rahat insanlardır(bnm gibi:)) onun için pek sıkıntıya gelemiyoruz. Kötü örnek olduğumuz için kusura bakmayın!!

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
MrBmx hep bu "rahatlık" kavramının arkasına sığınılır. Seninle tanışsak keşke bir yerde :) Nasıl rahat birisi olduğumu görsen :D.
Ama mesele rahatlık değil, eğer bu yaptıklarının daha iyilerini ya da devamını yapabilmek istiyorsan önlemini almalısın.
YouTube'da araştır, işinin ehli dediğin her adam kafasında kask takıyor ve bana sorarsan iyi bisiklet kullanan insanları (ister yolcu olsun ister dağcı, ister freerider olsun ister flatlander) sokaktaki herhangi bir bisikletçiden ayıran yegane ekipmandır kafasındaki kask ;).
Korkmak, sıkıntıya girmek veya benzeri bir şey değil bu bence karizmanın bir parçası. İyi bi FRci isen kafanda güzel bi "fullface" olmalı. Eğer sağlam bi yolcuysan da kafanda ona uygun bir kask olmalı. Bu senin bu işin ehli olduğunu, yaptığın işe kişiliğini, benliğini koyduğunu gösterir ki bu sayede de karşında seni izleyen insanların saygısını, ilgisini ve beğenisini kazanırsın ;).

Mr.Bmx

Üye
Tepki
0
dedim ya sonuna kadar haklısınız diye ama takamıorumm sıkılıorum belki de önce bunu öğrenmek gerekir ;)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
video güzel olmuş ah bizim de bi rampamız olsaaa :) biz de artık kask takıyoruz ama henüz bir faydasını göremedik inşallah da görmeyiz :)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Önce (link)
Sonra da (link)öneririm kask takmayı sevmeyen arkadaşlar için ;)

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
çok başarılı arkadaşlar ama halil arkadaşımızında söylediği gibi güvenlik önemli sevgiler

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Güzel olmuş çocuklar, keşke her taraftan gelse ara sıra bu tür videolar.Kendi ülkesinde yapılan bir video insana ayrı bir keyif veriyor.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Elinize sağlık, beğendim.Fakat Can'ın da dediği gibi insan bu kadar binici varken neden hiçbir biniş, hareket, çalışma foto veya video olarak kaydedilmiyor anlayamıyorum.
Kimse burada sizi kötü video yaptığınız için kötülemez.Elinizde kameranız, foto makinanız varsa lütfen binişlerinizde yanınızda götürün ve çekim yapın, paylaşın, eleştirilere açık olun.
Bu tip videoları İzmir dışından da bekliyoruz arkadaşlar.Atakan devamını bekliyorum, askerden dönüşte yeni güzel videolarınızı seyretmek istiyorum ;)

Mr.Bmx

Üye
Tepki
0
yorumlar için sağolun fatih abiye katılıyorum sadece izmirden değil heryerden cektiğiniz videoları bekliyoruz montajlamasanızda en azından yaptığınız hareketlerin videoalrını paylaşırsanız herkesin dikkatini daha fazla cekebilir ve birbirimizden daha fazla şey öğrenebiliriz

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
ben tıkladım halil videoların bir bölümünü seyrettim...

Berkay Benli

Daimi Üye
Tepki
235
gerçekten çok güzel video olmuş artık tripodumuzda var daha iyi videolar çekcez inşallah:D

Mr.Bmx

Üye
Tepki
0
Evet berkayında dediği gibi artık tripodumuz da war çekim yapmak için artık daha ciddi calışıyoruz:D

Bu arada seğreden herkesten yorumlarını bekliyoruz videonun sizce (+) ve (-) leri nerler??