Slovakya Bardejov Küçük Bir Tur :)

Scudo

bianconero

Aktif Üye
Tepki
56
ellerine sağlık.. güzel tur olmuş ama nereden başladın tura, istanbuldan mı yoksa?

• Beğen
Tepkiler: SECO 34

SECO 34

Aktif Üye
Tepki
89
@bianconero

bu bısıkletle ıst den oraya mı gidlir :D orda ufak tur 1 köyden başladm 3 4 5 gezdm ortalama 30 km belki ;)

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
Tek kelimeyle harika doğa manzaraları .Kendi adına çok şanslısın.Sakin ve huzur verici yerler olmalı.Tekrar tur yapman ve bizleri bililendirmen dileğiyle.

Tepki
10
ya aslında burda arabaların arasında egzoz dumanı arasında gezmektense orda gezmeye can kurban

Fuat KURT

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
KTM
Selam,
Öncelikle bizlere Slovakya'dan görüntüler gönderdiğiniz için teşekkür ederim...
Slovakya'yı üç defa ziyaret ve oraların gerçekten yemyeşil yerler olduğunu bizzat gördüm... Doğa içerisinde bisiklete binmek için harika yerler var ancak şehirler arası veya kasabalar arasındaki yollar çok dar. Oralarda bisiklet turu yapmak isteyen arkadaşlar harika bir doğa ve dar yollarla karşılaşacağınızı sölemek isterim...

barhan

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
Farklı yerler farklı coğrafyalar,sağolun.

C.Ateş

Aktif Üye
Tepki
25
O coğrafyayı yerim ben.. Yem yeşil yavhu, resimlere bak bak doyamıyorum bide orada olsam neler olacak kimbilir, ahh ahh..

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Guzeldi. ellerinize saglık.Sanırım sizide kendi uluslarından sanmıslardır.:D Tip olarak onlara benziyorsunuz.
Selamlar.:)

Tepki
59
evet yeşillik seviyorsan ankarayı görme bile çimen bile zor bulursun bu yaz aylarında .. bu arada abi resimlerin birinde emre belezoğlu gibi çıkmışın:D

SECO 34

Aktif Üye
Tepki
89
@earth1

slovakyanın cogu sehirini gezdim hemen hemen ama sadece bardejov bisikletli tur yapmıstım ilerleyen zamanlarda bi tur daha dusunuyorum bu sefer bratislavadan avusturya olabilir veya macaristan su konuya da deyinmek istiyorum evet köy yolları dar ama bu bir sorun degil cünkü sürücüler size sonsuz saygısını gösteriyorlar ve öncelik veriyorlar :)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Ayaklarınıza sağlık,
iklim ve coğrafya :eek: gerçekten çok etkileyici
diğer projelerinizi gerçekleştirmenizi ve bizimle burada paylaşmanızı canı gönülden diliyorum.

Selamlar

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
Seco 34 kardeş bu güzel turun ve paylaşımın için teşekkürler. Turlarını ve fotoğraflarını arttırırsan bizleri menun edersin seninle birlikte bizlerde gezmiş oluruz. Emeğine ve pedalına sağlık.