Sjcam M10+ Test Videoları

Ahmet.YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
324
İsim
Ahmet YILDIZ
Birçok kameranın videolarını incelemelerini izleyerek bi kamera almaya uğraştım neticesinde hepsiburada sitesindeki bir indirim gününde Sjcam M10+ modelini aldım. İyiki de almışım diyorum Görüntü kalitesi fiyatı ile karşılaştırıldığında efsane

Artı olarak Kaska housing ile montaj ettim mikrofon kullanmadığım halde sesler çok net ve rüzgar seride almamış çok ilginç.

Videolar hiçbir kesme biçme filtre düzeltme yoktur orjinal ne çektiysem o.

Extra Videolarda Gelicek; Time Lapse Gibi....

Kutu Açılımı;

Kaska Montaj Görüntü Testi;

Araç içi Gece Yağmurlu Havada Görüntüsü

Sormak istediğiniz Herhangi birşey olursa cevaplayabilirim

Ayrıca izlediğiniz videoları beğenirseniz kanala abone olursanız çok sevinirim..

Buda Gyro Özelliği Titreşim Testi. Bence Gazet başarılı. Youtube nin titreşim azaltma özelliği kesinlikle kullanılmadı.

Scudo
Tepki
93
İsim
MURAT
Bisiklet
Fuji
Takip ettiğim bir model 21 indeki indirimde almadım pişmanım:)

Ahmet.YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
324
İsim
Ahmet YILDIZ
Walla kamera baka baka incelemediğim model bakmadığım site kalmamıştı o sırada hepsiburada indirim yapınca yapıştırdım affetmedim 354tl ye bu kamera efsane bence.

BU arada hepsiburada acayip indirimler yapmaya başladı şuan 85tl olan philips Far ampul setini 47 liraya aldım indirim gününde.

Kamerayı alırken güvenemeyip satıcı firmayı aradık bize verdikleri cevap;Biz bu fiyata satamıyoruz hepsiburada bizden alıp kendileri indirimle satıyorlar dedier. Adamın dediğinin sağlaması faturadaydı çünkü normal kampanyasız normal fiyatı üzerinden firma bana direk fatura kesmiş. çok çok enteresan bir durum. firmanın dediğine göre hepsiburada dönem dönem bu şekilde kardan zararına satış yapıp reklam yapıyormuş. bizede faydalanmak düşer...

• Beğen
Tepkiler: mrtkvnc_pdr

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
@Ahmet.YILDIZ

H7 mi acaba? Aracımın stok ampüllerinden memmun olmadığım için bende değiştirmeyi düşünüyorum. Link verme şansınız var mı?

Ahmet.YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
324
İsim
Ahmet YILDIZ
Malesef Philips H4 Diamond yani beyaz yanan serisini dipariş ettim motosikletimde kullanıcam.

(link)

• Beğen
Tepkiler: uguryilmaz144

Battutaettanci

Daimi Üye
Tepki
281
İsim
yasin
Bisiklet
Corratec
hayırlı olsun. benim sony de yanında gelen "housing" ile kullanınca neredeyse hiç ses almıyor ..

ille kılıfsız mı kullanmam gerek acaba çekim esnasında konuşma seslerimin de çıkması için, onu da bilemedim !

Ahmet.YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
324
İsim
Ahmet YILDIZ
@Battutaettanci
Sony eski modellerde mikrofon girişi var ama yeni modellerinde durum nedir bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla sony yeni modeller housing sizde serpe suya ve toza dayanıklılar çok problem olacağını zannetmem.

Battutaettanci

Daimi Üye
Tepki
281
İsim
yasin
Bisiklet
Corratec
@Ahmet.YILDIZ

yime bendeki modelde de mikrofon girişi var evet ama benim korkum özellikle lens. lens koruyucu bulmadan açıkta kamerayı kullanmak istemem. yanında gelen housingi içinde de ses almıyor sayılır. serpintilere ve toza dayanıklıymış evet.

Ahmet.YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
324
İsim
Ahmet YILDIZ
@Battutaettanci
Bazı Modellere sadece lens kapağı satılıyor diye biliyorum bizim memlekette orduda bu tarz şeyler bulamıyoruz ama istanbulda veya internette bulunabilir.

İhtiyacı olan kaçırmasın tekrardan indirime girmiş bu fiyata aparatlarını alamazsınız o derece abaertmışlar

(link)

(link)

ÖnerERKUT

Aktif Üye
Tepki
276
İsim
Öner ERKUT
Bisiklet
Trek
@Ahmet.YILDIZ bey şarjı ne kadar gidiyor onu test etme şansınız oldu mu hiç ?

Ahmet.YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
324
İsim
Ahmet YILDIZ
walla tam dakika olarak söyleyemem ama wifi yi açık bırakmazsanız 50-55dk kayıt yapabiliyor tek şarjda. Wifi açarsaanız açıkcası şarjı emiyor resmen yarım saatte bitiriyor.

Ama 25tl Civarına bataryası piyasada bulunuyor diğer markalarda bu paraya vidasını bile alamazsınız.

ÖnerERKUT

Aktif Üye
Tepki
276
İsim
Öner ERKUT
Bisiklet
Trek
@Ahmet.YILDIZ cevabınız için teşekkür ederim. Bu tarz ürünlerin genel sıkıntısı minimalist tasarımları sebebiyle batarya ömürleri çok yetersiz kalıyor. Onun dışında ürünü bugün internetten bolca inceledim oldukça başarılı duruyor.

Ahmet.YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
324
İsim
Ahmet YILDIZ
Umarım kampanyayı kaçırmazsınız 279tl bu model için bedava gibi bişey