Sızma'yınan Yükselen'in arası, nede güzel gözleriyin garası.

keremkeke

Forum Bağımlısı
Tepki
422
ressam çoban haberlerini hep gördüm ama fotomodel çoban ilk kez gördüm :d
GÜZEL RESİMLER VE PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER

• Beğen
Tepkiler: canmurad
Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Said Ergöktaş
Said seni özlemişiz inan.
Güzel yorumun için teşekkürler. İnşallah beraber de gezeriz birgün. :)

@nihilist_deniz
Çobanın karşısında lafı nasıl kıvırtıpta merkep teklifini geri çevirip treki kurtardığıma ben bile şaşıyorum.
Hoş bisikleti versem ne yapacakti ki?.. Keşke sorsaydım, bisiklet binmesini biliyormuydu acaba? :)

@mustafakaranfil
Mustafacım, bu pazar sırf size özel güzel bir plan yapıyorum. Üç kişi o çift amortösörlü bisikletlerinizle gelin. Zira parkur tam sizin bisikletlere göre.. Yiyecekler de tam sizin ağzınıza layık olacak inşallah. Piknik olayı benden. Siz su matarası dışında birşey getirmeyin. :) ;)

@mustafakaranfil
Teşekkürler bizden. Her zaman bekleriz.

@rudi4219
Rudicim biz pedal çevirirken sen de Konya düğün plavlarında eksikliğimizi hissettirmemişsindir umarım inşallah maşallah. :) :cool:

@keremkeke
Valla, bizde.. ;) :)

rudi4219

Daimi Üye
Tepki
275
Rudicim biz pedal çevirirken sen de Konya düğün plavlarında eksikliğimizi hissettirmemişsindir umarım inşallah maşallah. :) :cool:

slm mesut abicim güğün pilavlarında sizin yokluğunuzu hissettirmemek için elimden geleni yaptım cumartesi akşam saatlerinde meram yaka yolunda masum masum parkurumuza doğru giderken bir anda vucudum titremeye başladı aman allahım oda ne pilav kokusu tum bedenimi sardı dayanamadım ve gezime ara vererek pilav sofrasına oturdum ama umduğumu bulamadım :( nasıp dedik pazar sabahıydı... sille parkuruna doğru arkadaşım ve ben yola koyulduk sizden ayrı gezmesi her nekadarda içimi burksada kendimi avutmanın yollarını aradım başladık yolları kovalamaya derken sille sondurağa geldiğimizi hissettim birde ne göreyim aman allahım düğün cadırı kurulmuş sofralar özene bezene hazırlanmış .... o anda buyurmazmısınız dediler kendime hükmedemedim ve sofraya oturduk :D servis başladı yoğurt çorbası,pilav,pilav,pilav,pilav,pilav,irmik helvası,pilav,bamya çorbası,pilav,zerde,mesrubat,amin:eek: dediler ve alasmarladık dedik baraja cıktık iki üçtür attık geçmişlerin ruhuna deysin ;) derken sehirmerkezine geldik dedimki bugun çok yorulduk....istirahatten sonra ikindın sularında ankara yoluna gezintiye cıkalımmı cıkmayalımmı derken cıkma kararı aldık bu sefer kalabalığız 4 kişi tenpomuz 45-50 saatteki hızımız :eek: karayolları 3.bolge onunde bir kalabalık dedim bune allahalla :cool: kapıdaki görevliye abi bi bakıp cıkıcam dedim buyur buyur dedi :D bu ne kalabalık yıne cadırlar kurulmus herkes bizi bekliyor yaw biz gelmesek olmaz falan derken 10 kişilik bir sofraya oturtular :p yogur çorbası,etli pilav(en torpillisi pirinç tanesi bie gorukmuyor sok sok olduk süper dekik)pilav,pilav,pilav,piav,pilav,bamya çorbası,pilav(kasıklar hıc durmuyor acayıp derecede ısındı kasıklar hıc sogumadı)pilav,irmik helvası,pilav,zerde,mesrubat,............ masadaki hoca dayanamadı ve amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn dedi yanmasakınler bile bizim duaya icabet etti derken mesut abi bizim de pazar gezimiz böyleydi inşaallah he pazar boyle our burdan benimle beraber geziye katılan arkadaşlara şukranlarımı sunuyorom ve bilhassa 2 tekerlekli dostuma ne desem az sevgili motorumada sukranlarımı sunuyorum:eek: baska gezide görüşmek üzere :D

canmurad

Aktif Üye
Tepki
274
Bisiklet
Scott
Hakkaten yaww .köylerde falan şenlikler oluyor pilavlar dökülüyor . bunları takip edip . hem o köylere gezi yapıp hemde pilav,pilav,pilav, (daha sonraki pilavları rudi tek başına yiyor ) :D yiyebiliriz .. birde tıpkı yöresel şenlikler gibi, bizde senenin belirli bir günü bisikletsel pilav şenliği yapabiliriz :) ..
Birde foruma günlük 100 defa bakmaktan bir hoş oldum . pazar gün nerde ne zaman buluşuyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: mustafakaranfil

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
İşlerimin yoğunluğundan dolayı gezinizi bu gün okurum, bu gün okurum diye diye 5 gün geçmiş :D
Nihayet rahata erdim biraz, ve usuleyin başladım okumaya. Yine özendim, yine canım çekti, ve yine kıskandım :p
Güzel gezilerinizin ve paylaşımlarınızın ardı arkası kesilmesin Mesut abi, ayağınızdan pedal eksik olmasın...

• Beğen
Tepkiler: canmurad

AHMTB

Daimi Üye
Tepki
1.262
Harika bir gezi... Ayaklarınıza sağlık