Sizde mi Ankara'dan - Bir bakın ozaman.

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Kayıt
29 Haziran 2008
Mesaj
405
Tepki
188
Şehir
Ankara - İzmir
Merhaba arkadaşlar;

Daha önceden İzmir'den aranıza katılıyordum. Fakat okul gereği Ankaraya geldik 1.5 sene önce :) . 2008 Model güzel bir Borla'm vardı. Sattıktan sonra dahada bisikletim olmadı. Öğrencilikte alırım kafam rahat olur dedim :) . Öğrencilik işte oda olmadı. 2. el bir bisiklet aldım demircinin birinden . ( Okula gidip gelmek amaçlı) Bu arada bisiklet sürmeyide çok severim :) Günde 15 20 km sürerim. :) Okuldan sonra güzel oluyorda . 3 aydır masrafsız karda kışta bindim. Bu arada söyleyeyim bisiklet vasat ötesi birşey :) . Pozitif bakış açım olmasa çekilmez kereta :) .

Gelelim konuya.

Ben hayatımda 35 TL ' ye daha önce viteslerimi hiç yaptırmamıştım.Evet 35 TL. Uygulanan işlemleri size anlatıyorum. Arkadan dandik 2 pabuç değişti. Teller değişti ön arka. Tam tamına 35 Tl ödedim. Taktiri size kalmış :) . Aynı bisikletçiye belki insafa gelmiştir diye tekrar malzeme bakmaya gittim. Arka jantta sorun vardı. Değiştirmek istedim. Dandik bir aliminyum arka jantına 55 lira fiyat biçti bana. Elbette taktırmadım. :) Gözünüzü seveyim bir bisiklet tamircisi yeri söyleyin bana :) Kurtarın beni şu fırsatçıdan. Öğrencilik işte :)

Cebeci'de oturuyorum. Gittiğim fırsat düşkünü bisikletçi ise Kurtuluş caminin karsısında duran şişman beyfendi :)

Saygılarımla . :rolleyes:
 
Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Kayıt
22 Eylül 2010
Mesaj
2.672
Tepki
1.930
Yaş
28
Şehir
İstanbul, tatil dönemlerinde Ankara
Bisiklet
Carraro
Hallederiz patron bir şekilde.Olmadı metroya atarız bisikleti.Benim yenimahalle/demetevler aralığında bildiğim çok iyi ve uygun fiyatlı tamir yapan 2 bisikletçi var.Tamam dersen ulaş bana :)
 
  • Beğen
Tepkiler: Yokuscu

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Kayıt
29 Haziran 2008
Mesaj
405
Tepki
188
Şehir
Ankara - İzmir
@M.Burak KARADAĞ

Dostum zaten alacağım tek jant takımı oda öğrenci işi olması dileğiyle. Demetevlere bir uğrayayım :) . Bisiklet var metroya ne hacet :) Teşekkür ederim yardımlarınız için.
 

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Kayıt
22 Eylül 2010
Mesaj
2.672
Tepki
1.930
Yaş
28
Şehir
İstanbul, tatil dönemlerinde Ankara
Bisiklet
Carraro
Kardeş demetevlerde hastane metrosuna yakın ikra bisiklet var.Orada kaset göbek üzerine v profil jant 50-60 lira arası.Ayrıca,performans bisiklet var.Oda yenimahalle belediyesine yakın.Orada da 80 liraya falan Qrlı iyi bir jant alabiliyoruz.Tabi başlangıç seviyesi ama tek kat alü jantlara göre de oldukça iyi.Öyle birşey düşünebiliriz :)
 
  • Beğen
Tepkiler: Yokuscu ve hakano
Yukarı Alt