Sizce.

Scudo

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
Bence gayet iyi.cihazın ne bide yolun tam profilini gönder bana veya anlat.

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
Evet,dediğim gibi gayet iyi bence..devam,ve başarılar,kendinle yarış..

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
1 km yi yaklaşık 2 dk 15 sn gibi bir zamanda almışsın hemde yokuştan bahsediyorsun ayrıca yol mu mtb mi kullanıyorsun, eğer mtb kullanıyorsan km ayarını bir daha kontrol et derim, eğer yol bisikleti ise kullandığın yakınlardaki bir takıma falan girmeye çalış, muntazam antreman yapmayan biriysen oldukça iyi bir performans.

Emirhan Kaya

Daimi Üye
Tepki
149
Antreman çok yapmıyorum. Mtb kullanıyorum ayarları tekrar kontrol ettim. Evet yokuş var ama dediğim gibi sadece 3 bayır var dik birde geri kalan yol hafif yokuş ama çok değil.

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
15 dakikanın sonunda, bi 15 dakika kadar daha aynı tempoda gidebilir gibi hissediyor muydun kendini?

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
1500 metre dik çıkış
5500 metre hafif yokuş.

ortalama hız, 28 km/saat.

bittiğinde oldukça yorulmuş olduğunuzu, devamını zor getireceğinizi de göz önüne alırsak, parlak bir performans olduğunu düşünmedim şahsen. çünkü, düzenli antrenman yapan biri için çok da zor diil 15 dakika bu şekilde sürmek.

düzenli antrenman yapmayan biri içinse, iyiden çok gereksiz olmuş sanki... antrenmanları biraz düzene sokup, daha düşük tempo/daha hafif vites/yüksek kadans ve daha uzun süre kullanmanın daha çok yararını görürsünüz, hem de daha çok keyif alırsınız... hem de güzel bi başlangıç ve devam olur :) bence :)

• Beğen
Tepkiler: Emirhan Kaya

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
bir de vücut antrenmanlara alışmadan, kaslar yeterince güçlenmeden yapılan ağır antrenmanların sakatlığa davetiye çıkardığı söylenir.

ben bunu malesef yaşayarak test ettim onayladım. bi bakıyorsunuz iş işten geçmiş. sonra haftalarca (ki duruma göre aylarca) bisiklet yok, koşmak yok... umarım sizin başınıza gelmez.

dikkatli olmakta, antrenman sırasında çok gaza gelmemekte fayda var =)

• Beğen
Tepkiler: Emirhan Kaya

Emirhan Kaya

Daimi Üye
Tepki
149
teşekkürler yorumunuz için. :) Düzenli antreman yapmıyorum. Yeni başladım denir. Daha önceden vücut çalışmışlığım var ama dediklerinize dikkat edeceğim :) Teşekkürler