Sizce yapabilir miyim?

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
@berkex geçmiş olsun dostum, iyi ucuz atlatmışsın. sürücü tutuklandı mı? bisiklette hasar varsa onun parasını almalısın, sende de hasar var, adama baya yüklü girebilirsin

• Beğen
Tepkiler: berkex
Scudo

KUTAY67

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Independent
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Diğer
Kardeşim buyuk gecmis olsun... bikac gun once okumustm yazını, bi bakayim dedim bu talıhsiz olayı gordum.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Genelde böyle durumlarda şüphelenmem ama dün akşam bu başlığa yazarken içimden kötü bir his geçmişti, demek ki boşa değilmiş, geçmiş olsun, üzüldüm gerçekten. O sürücü için gerekli bütün hukuki işlemleri yapın, yaptırın. Bıktık artık bu emniyet şeridinde kaza haberlerinden !

can onur

Forum Bağımlısı
Tepki
3.289
İsim
Can Onur
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@berkex Büyük geçmiş olsun, çok üzüldüm.

• Beğen

herdagli

Üye
Tepki
66
Bisiklet
b'Twin
Geçmiş olsun. Ucuz atlatmışsın. Emniyet şeridinden giderken böyle. Bir de sağ şeridi ortalayıp gitsek ne olacak bilmiyorum. Herhalde her gün birimizi biçecekler. İçimden lanet okumak geçiyor..

• Beğen
Tepkiler: ugurotus ve berkex

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Geçmiş olsun dostum. Şikayetçi olmak, dava açmak istersen özel mesaj atman yeterli. Elimden gelen desteği sağlarım.

• Beğen

Mustafa555

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Mosso
@berkex geçmiş olsun yolun neresindesin diye bakayım dedim bu üzücü haberle karşılaştım acil şifalar...

• Beğen

Glise

Üye
Tepki
32
İsim
furkan
Geçmiş Olsun ülke de öküz sürücüler çok

• Beğen
Tepki
20
Bisiklet
Scott
dostum geçmiş olsun.verilmiş sadakan varmış.gerçekten çok üzüldüm.....emmiyet şeridindeki öküzün de Allah bir önce cezasını versin.

• Beğen

emeritus

Aktif Üye
Tepki
165
Bisiklet
Carraro
Allah'ın sevdiğin kuluymuşsun kurşun sıyırıp geçmiş resmen, yine canım sıkıldı hepimizin sonu böyle mi olacak, bisikletle tıngır mıngır giderken arkamızdan çarpacak katilimizi mi bekliyoruz, cezası da yok

berkex

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Berke
Bisiklet
Ghost
Herkese çok teşekkür ederim, bu ülkede ne kadar kendi halinizde güvenlik önleminizi alsaniz da malesef başınıza geliyor böyle şeyler. Ayrıca vuran kişi tutuklandı, hayati tehlikeyi atlatınca serbest bırakıldı.Ben orta yolu bulma taraftarıydım ancak 25 saat gibi uzun bir süre hastanede kalmama rağmen gelip ziyaret bile etmeyip arayıp sormadığı için sonuna kadar hakkımı arayacağım. Bisikletim de şuanda jandarmada onlar da yanımıza gelip 'bisikletin bizde ifade almaya geldiğinde avukat çağıracağız şikayetçi olun çünkü sonuna kadar haklısınız' dediler. Allah kimsenin başına getirmesin böyle bir şeyi, uyusan uyuyamıyorsun, uyumasan bir de uykusuzlukla cebelleşiyorsun. İnşallah bir an önce iyileşirim...

Tepki
13
İsim
Muhammed Tutuş
Bisiklet
Sedona
Çok geçmiş olsun kardeşim. Bu hayvanlarla daha en az bir 25-30 sene daha geçirmek durumundayız. Yine de iyileştiğimiz gibi pedala devam.

• Beğen

Talha Ateş

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Bisiklet
Bianchi
Geçmiş olsun kardeşim. Çarpan kişi yanına gelemeyebilir fakat en azından bir telefon açabilir di... Ya da bir yakını vasıtası ile hatırını sorması mümkün dü...

Rabbim beterinden saklasın.

• Beğen

berkex

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Berke
Bisiklet
Ghost
Benim bisiklet aşkımı zedeledi ama aklımdan hiç çıkmayan şey bir an önce pedallamak... Bisikletim ise baktığımda paramparça olmuştu.

@Muhammed Tutuş Allah razı olsun, malesef buralarda durum böyle...

@Talha Ateş Bana koyan da o oldu, ben orda acıdan kıvranırken... Neyse ki ucuz yırttım, Allah kimsenin başına vermesin

• Beğen
Tepkiler: Muhammed Tutuş
Tepki
62
İsim
Yasin
Bisiklet
b'Twin
Çok büyük geçmiş olsun..inşallah en kısa zamanda iyileşirsin.
Gerçekten acayip bir olay yani emniyet şeridine girip bir bisikletliye arkadan çarpmak yani denecek laf çok var da ağzımı bozmak istemiyorum.Tekrar büyük geçmiş olsun.

@Glise öküz bile gittiği yolu bilir yaaa.Öküze hakaret olur yani o sürücü müsvettesi için

• Beğen

berkex

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Berke
Bisiklet
Ghost
@ByRamichLee Saat sabahin 8.30uydu yol dolu olsa da girse anlarım ama yol boştu/sakindi

Tepki
62
İsim
Yasin
Bisiklet
b'Twin
@berkex enteresan yani emniyet şeridin de ne işin var yani acayip yaa.Bu arada alkollü filan olmasın baktılar mı şoföre hiç gelen jandarma ya da polis?

• Beğen