sizce site guzelmi

siteden ne kadar memnunuz

• gelebilecek en son duzey degerinde memnunum

• harika

• daha iyi olabiilir

• fena degil

• bence berbat

• Toplam katılım
    29

ecanaksoy

Aktif Üye
Tepki
52
bence hayatimda gordugum en guzel bisikelet sitesi.herkeze aninda yardim ediliyor.moderatorlerimiz ve degerli uyelerimiz her zaman yardimda bulunmaya calisiyor.herkez birbirine saygili ve ne ararsan var.bu sitede yok yok :boese157:

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Kalitesi tartışılmaz.. Bilgi ve paylaşımın bol oldugu güncel bir site :) Müthiş eğleniyorum zaman nasıl geçiyor anlamıyorsunuz:eek: Aynı bisiklet sürer gibi..

Burçak Erbil

Forum Bağımlısı
Tepki
2.691
Sitenin içeriği çok güzel, ancak son güncellemede saatlerce uğraşıp yolladığım onca mesaj gitmişti.

Burçak Erbil

Forum Bağımlısı
Tepki
2.691
Bir de özel mesaj atmak için 50 mesajı doldurma fikri çok akıllıca gelmedi.. Başka hiçbir forumda böyle birşey görmemiştim. Flood yapmak isteyen her türlü yapar..

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@BMX_rider07

Aynen diyorum ve ekliyorum.Bu kadar dürüst insanın bir arada bulunduğu ve dilimizin bu kadar düzenli kullanıldığı başka bir forum bilmiyorum.

Ug90

Üye
Tepki
45
Bir foruma göre yapılabilecek en iyi düzeydedir bence. Yönetici arkadaşların yardımseverliği, saygı-sevgi unsurları, paylaşımdaki incelikler, konuların işlenişi ve en önemlisi de Türkçe kullanıma dikkat edilmesi bir bisiklet tutkunu için en iyi düzeye getiriyor forumu.
Böylelikle bunca saygıdeğer sporcuyu bir araya getiriyor. Paylaşımlarını sağlıyor, büyük ölçüde ihtiyaçlarını gideriyor, bilgilendiriyor ve keyifli vakit geçirmesini sağlıyor.
Bu nedenle aslında tüm bu unsurları kendiliğinden yerine getiren yöneticiler ve üyeler sonsuz teşekkür hak ediyor.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
kaliteli bir site olmasa 20.000 i aşkın insan siteye kayıtlı olmazdi