Sizce iyimi

Tepki
0
Bisiklete yeni başlıyorum donanımlar hakkında fazla bi bilgim yok sizce nasıl ?
--CARRARO BİG 727--
KadroALÜMİNYUM 6061. 1.1/8" YARI ENTEGRE
Maşa27.5"SUNTOUR XCT-MLO-DS PM 100mm MAŞADAN KİLİTLİ
SeleSELLE ROYAL MACH
Krank TakımıÇELİK 42X34X24
Arka DeğiştiriciSHIMANO TOURNEY TX35
Ön DeğiştiriciSHIMANO TOURNEY TX50
Vites KoluSHIMANO ST-EF51 3X7
FrenTEKTRO NOVELA MEKANİK DİSK
LastikCST 27.5X2.10 54-584 SİYAH
Jant27.5'' CARRARO ÇİFTKAT ALÜMİNYUM 32H DİSK
Fiyat : 850 TL

Scudo
Tepki
0
Tourney model aktarıcılar Shimano'nun en düşük düzey modeli olarak geçiyor. Ne kadar randuman verir bilmem.
Bir de forumda mekanik disklerle ilgili söylenen, performans açısından v frenle pek bir farkının olmadığı.

Tepki
36
Bisiklet
Bianchi
Tourneyler en düşüğü evet, benim de nacizane bir speed 4000 bianchi'm var :) Arka değiştiricim tourney ama şu ana kadar sıkıntı yaşamadım desem yeridir. Gayet çalışır durumdalar 1 senedir kullanıyorum. Başlangıç için alınabilir bir bisiklet ama pat diye alma biraz daha göz gezdir sonra başka görüp aa bu varmış deme :)

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Enes görüntüye aldanma. ileri dönük düşünüyorsan temiz biraz daha yüksek donanımlı 2. el bir bisiklet almanı öneririm. Bunun için forumun 2. el bölümünde bulabilrisn salcanonun acera donanımlı astro 50 sini 400 tl ye satan bi arkadas vardı mesela senin söyledigim biskletten 1-2 tık donanımı yüksek yani demek istedigimi anlamıssındır. Fakat bazı insanlar 2. ele pek sıcak bakmazlar böyle bi takıntın varsa da saglı duyarım. Bisiklet kullanılmaz degil yani fakat o donanıma o para cok gibi geldi sadece.

• Beğen
Tepkiler: YüzSürKoş
Tepki
0
Çok sağolun arkadaslar cahillik başa bela :) yok zaten direk almam ya bide şimdi sedonanın 2015 modelleri aralık gibi çıkacakmış heralde olmazsa biraz daha bekleyim almışken iyi bişey alalım aynen ileriye dönük düşünüyorum kardeşcan