Sizce Hayes Dyno Sport hidrolik disc fren

Konu, 'Frenler' kısmında hyigitguney tarafından paylaşıldı.

1. hyigitguney

hyigitguney Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Başlıktaki ekipmanla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. bu fren beni arazide yarı yolda bırakır mı sizce düşünceleriniz nelerdir. nasıl bir frendir bu acaba lütfen yardım..

Hayes Dyno Sport hydraulic disc brakes

2. Kerim BEŞER

Kerim BEŞER Forum Demirbaşı

Seviye:
    yaklaşık 1000 km oldu kullanıyorum hiç bir sorun çıkarmadı çok memnunum ama ıslandığı zaman biraz ötme yapabiliyor (Balata spreyi ile eski haline geliveriyor) fakat durmasında problem olmuyor.

hyigitguney bunu beğendi.
    hyigitguney

hyigitguney Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    sanırım trek 4300 D kullanıyorsunuz. Memnun musunuz bisikletten + ve - yönleri neler.

4. Kerim BEŞER

Kerim BEŞER Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşım şöyle söyleyeyim bisiklete genel olarak baktığımızda komponentleri tatmin edicek derecede güzel fakat bu sporu daha profesyonel olarak yapmak istiyorsanız sizi ön süspansiyonu tatmin etmeyebilir onu değiştirebilirsiniz RockShocx yada Fox'a terfi edebilirsiniz bunun dışında acera ön ve arka arttırıcı olarak geliyor gayet güzel çalışıyorlar hidrolik fren sistemi ve lastikler gayet güzel kadroya söyliyecek lafım yok ömürlük resmen... Alalı 7-8 ay oldu 920 km de hiç yolda bırakmadı beni. Kafamı kurcalayan bir soru var oda Hayes Dyno Sport henüz piyasada pek görülmediğinden fren padlerinin nerden temin edeceğim konusunda kafamda soru işareti var trek-turkey alaadin bisiklete henüz sormadım onlarda yoksa eğer yurt dışındaki sitelerden temin edicem. Bisiklet güzel kullanırken insana güven veriyor kontrolu gayet zarif.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_8-51-15.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
robert-forsteman-2010-3-27-9-6-8.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
upload_2016-4-22_9-48-45.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...