Sİzce hangİsİ ?

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında ozanalp tarafından paylaşıldı.

1. ozanalp

ozanalp Yeni Üye

Seviye:
    Sedona , Carraro arasında gidip geliyorum 750 lıra param var bisikleti aldıktan sonra ufak ufak parçalarını degistiricem sizce hangisini ve hangi modelini almalıyım kullanan varsa yardımcı olabılırmı ?

M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.
  2. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
  3. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Sanat'ın babası...

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben de salcano öneririm düşünürsen. Madem parça değişimi yapacaksın o halde disk frenli bir bisiklet al. 750 tl nakite aşağıdaki linkteki modeli alıp istediğin gibi modifiye edebilirin. İyi araştırmalar...
    Aşağıdaki Link

4. gok

gok Bisikletkolik

Seviye:
    ozanalp bende istteyim.2011 model salconalar 241 srv ler 650 dusmus.bende kullniyorum donanım cok iyi .tavsiye ederim.özelliklerini biliyorsan bak derim.

5. Mutlu Köksal

Mutlu Köksal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Sedona diyorum

ozanalp

ozanalp Yeni Üye

Seviye:
    241 v tourney vites biz onları aştık artık ya :)

7. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    elindeki paraya carrarodan daha donanımlı model alabilirsin. 2012 Sedonalar nedense bu sene pahalı. 100 daha koyup Carraro Daytona bile zorlanabilir ki bu aralar fiyat/performans ı en yüksek bisikletlerden.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_11-22-43.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
upload_2016-9-26_14-19-40.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
4ii.jpg
Arkadaşlar kendi bilgimle özetleyecek yada tarif edecek olursam pedala aktardığımız gücü watt cinsinden ölçen ama süre ve ortalama hız gibi; eğime, rüzgara veya hava koşullarına göre çok fazla...