Sizce hangisi ?

kskbiker

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Diğer
Öncelikle yeni bir üyeniz olarak hepinizi selamlamak isterim.Evde bir kaç eski bisiklet olmasına rağmen ben yeni bir bisiklet almayı düşünmekteyim ve çok fazla bir bütçe ayıramayacağım için sadece bostanlı-sasalı bisiklet yolunda spor amaçlı süreceğim bir bisiklet almayı düşünüyorum.250-350 tl bütçe ayırdığım bisiklet modellerinden tavsiyelerinizi beklemekle beraber internetden bulduğum iki model arasından seçim yapmanızı da rica ediyorum.Tavsiyelerinizi beklediğim iki model;

1- Salcano Excel 26 Jant Bisiklet
(link)

2-Ümit Colorado M 26" Jant Bisiklet
(link)

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Scudo

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
Bence salcano ona birde birde ince dişsiz lastik taktınız mı al sana şehir tur bisikleti. :)

• Beğen
Tepkiler: kskbiker

halilk

Üye
Tepki
1
@Oğuz han T

Selam. Sizce şu bisiklete de 23mm 26mm vb. lastik takılsa hızı artar mı? (link)

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Ben önermem bu bisikletleri 300-400 liraya ikinci el Kron xc150 ya da 250 bakarsanız daha iyi olur. Yani alacağınız bisiklet en az tourney sistemli ve alüminyum kadro olsun.Yoksa değmez bence.
Bir örnek : (link)

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
715
Bisiklet
Cube
Bence de 300TL verecekseniz üzerine az daha koyup ikinci el alüminyum kadrolu daha sağlam bir bisiklet alın.

kskbiker

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar yorumlarınız için sağolun ama benim amacım yıllarca aynı bisiklete binip dağ, bayır, zorlu arazi koşulları vs. dolaşmak değil, sadece asfalt yolda haftada 5 saat stres atma amaçlı gezinti yapmak olduğu için bütçeyi artırmak istemiyorum.Dediğiniz bisikletleri veya daha profesyonel olanları ilgim artarsa ileriki yıllarda alabilirim ama önceliğim yukarda bahsettiğim özellklerde olması şu salcano hoşuma gitmedi değil ayrıyetden :rolleyes:

@Oğuz han T

Bende onu almayı düşünüyorum online bir alışveriş sitesinden sorunsuz gelir umarım ;)