Sizce Hangi Kadro Uzun Ömürlüdür.

Konu, 'Kadrolar' kısmında Sezgin Aydoğdu tarafından paylaşıldı.

1. Sezgin Aydoğdu

Sezgin Aydoğdu Yeni Üye

Merhabalar
    Arkadaşlar kullanmakta olduğum Atala slr200 kadromu değiştirmek istediğimden dolayı internette çeşitli bisiklet sitelerinde kadrolar bakıyorum bakmakta olduklarım:

1.
    http://www.erdoganlarbisiklet.com/v2.0.2/kadrolar/whistle-lamok-karbon-yaris-kadrosu.html

2.

http://www.erdoganlarbisiklet.com/v2.0.2/kadrolar/scott-s10-yaris-kadrosu-s-sari-siyah.html

3.
    Scott Cr1
    4.
    Scott s30
    5.
    Trek Madone 3.1

Düşündüğüm kadrolar bunlar fiyat olarak uygunlar şimdiden teşekkürler önerilerinizi bekliyorum..

2. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Hangisini alırsanız alın ; uygun şartlarda kullandığınız sürece ömür boy goturur sızı.Yanılmıyorsam Trek ömür boyu garanti veriyor.Yol kadroları dahil mi bilmiyorum.Bence sonradan satılma olasılığını goze almanızı onerırım.Örnegın Scott s serisinın ıkıncı elı gayet guzeldir.

3. serhat177

serhat177 Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    kron marka kadroların da ömür boyu garantisi olması lazım..

4. Cengiz Parlakgül

Cengiz Parlakgül Bisikletkolik

Adı:
    cengiz parlakgül
    Seviye:
    Uzun omur diyorsaniz celim bakacaksiniz, evladiyeliktir, yaslandiginizda salona asmaliktir, omur boyu iyide celik omurden sonrada cok sey anlatir...

5. Tolga Günsezer

Tolga Günsezer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Ömür boyu tanımına çok takılmayın burada kastedilen malın kullanım ömrüdür.

Bisikletler için kullanım ömrü 10 - 15 sene olarak tanımlanır. Bilindik tüm markaların kadroları amaçları doğrultusunda kullanıldığında 15 - 20 yıl sorunsuz kullanılabilir. İçinize sinen beğendiğiniz herhangi bir kadroyu alabilirsiniz.

Fakat çelik Cengiz'in de dediği gibi zamansızdır.

6. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

karbon olanı alın... alüminyum kadro tedavülden kalkmak üzere.. karbonun sürüş zevki bambaşka. ben alüminyum çok sürdüm. şimdi karbon kadro var performans en az % 30 artıyor. çelik kadro bulunabilir birşey değil. sipariş üzerine yapanlar var yurtdışında. seri üretimi olmayan bir kadronun peşinden koşmak biraz fantazi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-1-7_22-27-39.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...
upload_2016-10-26_10-22-10.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...
upload_2016-11-16_14-21-0.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...