Sizce Bunu kaski almalimiyim

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaslar konumu okuyan herkeze oncelikle merhaba konuyu biraz once bisiklet secimi vyerine bilmeden actim moderator arkadaslardan cok ozUr diliyorum
(link)

(link)

mart gibi bisikletime kavusacagim icin aksesuardi giyimdi simdiden aliyim sonraya kalmasin dedim sizce bu kask nasil fiyatina gore(38.00$)
Pek kasklardan anlamiyorum:)
Fiyati turkiyedekilere gore bana uygun geldi sizce parasini edermi?Bu arada kaski ve diger aksesuarlari
(link) dan alacagim eger bu siteyle ilgili iyi veya kotu bir tecrube yasayan varsa ban
a aktarirsa cojk sevinirim:)

Cevap veren tum arkadaslara simdiden tesekkur ederim...

Scudo

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Fiyatı sanırım 70 TL civarı birşey yapıyor, bu fiyata Türkiye'deki mağazalardan da oldukça kaliteli kasklar alabilirsiniz. Örneğin ben Decathlondan Bell marka bir kask almıştım, gayet memnunum. Bu marka hakkında pek bir bilgim yok ne yazık ki fakat illa yurtdışından alıcam demiyorsanız buradaki mağazalara da bakmanızı öneririm.

Yiğit Tosun

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Sedona
bnde specıalızed pro pero var agırlıgı 252 gram tavsıye ederım ıyı bır kask

Ekrem Yılmaztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
477
Bisiklet
Cube
Birde bence kaskı denemeden almamkta fayda var , şahsi kanaatim bu zira kaskın pahalısı nasıl oluyorsa kafanızda kocaman durmuyor, ucuza gelir belki ama duruşu hoşunuza gitmeyebilir . O yüzden denemekte fayda var elinize alın görün imkan varsa

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Cevaplar İçin Çok Teşekkür Ederim bencede görmekte fayda var bir fikrinizi alıyım demiştim Peki bu dealextreme genelde forumdaki konularda güvenli iyi bir site diyorlar doğrumu hiç alışveriş yaptınız mı?