siz olsanız hangisini tercih edersiniz ???

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
Arkadaslar bu iki amortisorden hangisini secerdiniz axon un agırlıgı hakkında bilgisi olan paylasırsa sewinirim

(link)

(link)

Scudo

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
agırlıguına gore axonun kullanıslılıgı degişir 75 ve altı için oneriliyo axon

eer kılon bu sınırın asltındaysa cok guzel gorunumlu ve kullanıslı bi masadır

dart 3 u ise ne test ettim nede gozumle gorup inceledim ama bi bildiğim var ki o da sonucta rock shox oldugudur bu da bazı seylerinde daha iyi oldugunu gosterir;)

umarım yardımcı olmusumdur

Firochromis

Daimi Üye
Tepki
234
İsim
Fırat Çıngı
Bisiklet
Diğer
7-8 mesaj aşağıda aynı maşalarla ilgili bir soru daha var. Oraya yazılanlar işinize yazılabilir:

(link)

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@mecaoz1Axon'un kullanım kılavuzuna göre 100kg'a kadar sürücüler için ayarlamak olası.

(link)

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
sizin baktığınız korkarım havalı model için. arkadaşın söylediği ise d-rl yani yaylı modeli.

ben d-rl yi de s-rl yi de kendi bisikletimde kullandım. d-rl de güzel bir maşa fakat ben 80kg yim ve ve amortisör cidden çok yumuşak kalıyor. s-rl den şimdilik çok memnunum bakalım ileride de sürecek mi. d-rl den de kız arkadaşım çok memnun olduğunu söylüyor ama tabi pek sert kullandığı vb söylenemez.

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@gurol

evet benim yazdıgım d-rl için slr zaten kilonuza gore havasını artırabildiğiniz için benim cevap s-lr yı kapsamıyo

bilginize;)

• Beğen
Tepkiler: Elman TEMEL

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Eğer yanlış anlamadıysam burada sr-sountor la ROCK SHOX karşılaştırılıyor bence

ROCK SHOX

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
axon sountorun üst seviye amortisörü boşluk yapma konusunda sıkıntı olmaz ama dış bacağını söktüğünüzde içteki pistonların plastik olduğunu görürsünüzki bununuda fazla ağır kullanıcıya ve hırpalanmaya drencinin az olacağı söylenebilir .

dart rock shoksun giriş seviye bir amortisörü kaliteli bana kalırsa fakat sonuçta prof bir amortisör değil biraz daha paraya kıyıp daha üst modeli tercih edilmeli bacaklar çabuk boşluk yapar . 8ben kullanıcılarınkinde gözlemeledim)

saygılar