Foruma özel isimle üye olmak

Ahmet Bolgi

Forum Bağımlısı
Tepki
776
@Kutay Özdemir

sayıdan çok içeriğe bakmak lazım . mesaj sayısı fazla olabilir ama içerikte dolu olabilir o nedenle genelleme yapmayın isterseniz.

• Beğen
Tepkiler: Timukan Karaca
Scudo

Kutay Özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
466
@Ahmet Bolgi

İçeriği dolu olanlara sözüm yok ben mesaj sayısını çoğaltmaya çalışan uyanıklara söylüyorum bunu yoksa tabii ki içeriği olanlara konuşmuyorum bunu herkes biliyor...
Buna dayanarak genelleme yapmadığımı anlayabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Timukan Karaca

BF Okuru

Üye
Tepki
2
dostlarım .forum üyeleri
ben kendi ismimle foruma üyeyim daha önce kudu idi.
sonra istekde bulundum yönetimden sağolsunlar değiştirdiler....
benim fikrim bence herkes tabi olabiliyorsa niklerini değiştirerek gerçek isimlerini kullansınlar
şimdi karşımdaki nike bazen ne diyeceğimi nasıl hitab edeceğimi şaşırmaktayım
örnek.....
nik -saintpoussin -kendisi arkadaşımdır pedal dostumdur adı barıştır ben ilk kez barışla bu forumda mesajlaşmaya başlayınca ona nasıl hitap edeceğim sayın saintpoussin mi diyeceğim yoksa bey mi komik olmakta tabi
barış bey derim ilk kez tanıştığım zaman sonra birbirimizi tanıdıkça dostum arkadaşım deriz ...
acaba geri kafalımı düşünüyorum ...bilmiyorum...

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Haklısın abi. :D
Bende öz ismimle üye olan bir insanım.Ve insanların öz isimleriyle üye olmamaları komik durumlara yol açabiliyor.En azından isimlerini yazsınlar.Soyadlarını yazmasalarda olur. :)

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
@M.Burak KARADAĞ

Benim gibi yani:) Sağolsun mod. arkadaşlara rica ettim benimkini de yeni değiştirdiler:)

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Evet Rahmi BEY :D aynı sizin gibi :D bakın bey diyorum ve nasılda uyuyor :D

• Beğen
Tepkiler: RAHMİ

ergün yurt

Daimi Üye
Tepki
358
@Kudret Kurtcebe

kudret bey katılıyorum ve olması gerekende budur bence.

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
@Kudret Kurtcebe

Evet ben de Sedonaci_Baba idim ama mesela siz bana sedonacı dostum diye hitap ediyordunuz :D
Şimdi Soyisim-İsim olarak değiştirdim Dizdar MERT olarak Mert Dizdar yapmak isterdim ama önceden öyle bir hesabım vardı e posta ve şifresini kaybettim güme gitti. Ben de böyle yaptım. İnsanlar kim bu ilk kez görüyorum demesinler diye de imzama Eski Adım : Sedonaci_Baba yazdım sorun çözülmüş oldu :)

• Beğen
Tepkiler: ali ayhan cıvıl

ergün yurt

Daimi Üye
Tepki
358
@Dizdar MERT

forum yönetiminden talepte bulunsan bilgileri unutmuş olsan bile tekrar verebilirler diye tahmin ediyorum çünki teknik olarak mümkün böyle bir şey.

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
@Dizdar MERT

Sen merak etme. Biz tanırız seni:) Yeter ki avatar resmin aynı kalsın. O resim aynı kaldıkça forumun aktif kullanıcıları seni tanıyacaktır;)

• Beğen
Tepkiler: Dizdar MERT

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Dizdar MERT

mert dostum...
açıkçası daha iyi ,insanlara isimleri ile hitap etmek..ilk kez tanıştığımız zaman bey deriz sonra samimiyet ilerler ve dostum ,veya selim arkadaşım mehmet arkadaşım deriz .daha samimi içten olmakta ....

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
@Dizdar MERT

Aynen öyle forumun aktif kullanıcısı Mert arkadaşım:)

• Beğen
Tepkiler: Dizdar MERT

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
@Kudret Kurtcebe

Bende Kudret Bey , arkadaşım,dostum demek arasında gidip geldim ama büyüğüm olduğunuz için Bey diyorum bende babama anneme de siz diye hitap ederim alışkanlık olmuş :)
Bunlar samimiyete bağlı tabii. samimiyet kurmamızı sağlayan şeyler de organizasyonlar, turlar okullar kapanıp yol bisikletimi alınca ben de düzenlerim turlar ya da düzenlenen turlara katılırım. Tabii siz İstanbuldasınız ama Ankara içi turlara gelebilirseniz yada Ankara- civar şehirleri arasındaki turlara gelebilirseniz orada tanışıp, samimiyetimizi ilerletebiliriz.. :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Dizdar MERT

şimdi küçükken babama baba derdim anneme anne derdim
ağbime ağbi derdim ablama abla derdim hala ablama abla diyorum ağbime ağbi diyorum ağbim benden 8 yaş büyük ...
ben 54 e geldim ağbim 62 ye bu bir saygı tabi aile herşey ....
aile içersinde öğreniyoruz saygı ve sevgiyi ve büyüklerimize karşı saygılı olmayı küçüklerimize saygılı olmayı tabi küçüklerde büyüklerine karşı..bazen topun kantarı kaçar aile içersinde sorunlar olur ....
ama hangi ailede sorunlar yok ki ,bu ülkede sokakta insanların yüzü gülmüyorsa ve kapı komşumuza bir eyvallah çekmiyorsak...hele hele trafikte birbirimize saygısızca davranıyorsak bir şeyler ters gidiyor demektir evet bu forum gerçek dünyanın kopyesi ....dışardaki insanların birbirlerine saygısızlığını biz bu forumda tekrarlamadan devam ettirerek örnek bir forum yaratabiliriz...
yaşamda en sevmediğim karakter bozuklukları,
kendini dev aynasında görmek...
ben bilirimcilik...
aşırı ego...
insanları kullanmak...
olmak istediği gibi görünmek kibirli olmak...
karşısındakini dinlememek
hep öne geçme hastalığı...
v.s v.s

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Kudret hocam yazdığınız bütün mesajları büyük keyifle okuyorum. İçinde mutlaka yılların tecrübesi ve güzel nasihatler oluyor..

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim
Sercan S.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır