Sitemiz Yenilendi

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Degerli Arkadaşlar,

(link) da sizler icin bir çok yeni yenilikler yapıldı.

Kısaca Yenilikler:

Fırsat Köşesi ile bir çok ürünü çok uygun fiyatlara alabilirsiniz
Yeni haber köşesi ile duyurularımızı daha çabuk duyacaksınız
Ürün açıklama detaylarına artık ciddi anlamda yer veriliyor
Bir ürünün bir çok resmini görebileceksiniz
Video ve yeni download odaları açıldı
Markalarımız hakkında daha çok bilgiye sahip olabileceksiniz
Havale ile %10 indirim olayı devrede
PTT Posta çeki havalesi sistemi devreye girdi
Haftalık ve aylık kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
Şiparisleriniz artık UPS ile gönderiliyor. Kargo takibi çok kolay
Siparişleriniz en gec 1 ile 3 gün içinde elinizde oluyor.
2.El bölümü hazırlandı fakat henüz devreye koymadık test aşamasında. Önmüzdeki günlerde tamamen açılacak.

Online Destek Bölümü İstanbul'a taşınmıştır.
0 216 450 66 30 / Dahili 2 - delta@deltabisiklet.com

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Scudo

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Geotech neon yazın 269 euroydu, şimdi anasayfaya indirim logosuyla çıkmış, 279 euro :D

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Bu yıl bazı modellerde değişiklikler yapıldı. Bazı fiyatlar düştü bazı fitaylar da yükseldi. Olay burada bu değil sitede yapılan yenilikler ;)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Çok güzel yenilikler bunlar Ulaş'çım, adeta "hizmette sınır yoktur" diyorsunuz bisiklet tutkunlarına ;)
Yeniliklerinizin ve bisiklet camiasına yaptığınız güzelliklerinizin devamını dilerim ...

• Beğen
Tepkiler: ulas
Ç

ÇARŞI

Misafir
@ManitoN

@ulas

Maniton arkadaş güzel noktaya değinmiş, ama karşı cevap şahane helal olsun aynen devam. Müşteri memnuniyeti bu olsa gerek.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@Hakan Yazman

Teşekürler Hakancım elimizden geleni yapıyoruz...

Sevgili Çarşı,

Size de teşekkürler ben de kendi yazdığımı okudum da yanlış da anlaşılabilir :) aman kimse yanlış anlamasın.. demek istedigim sitenin degisimi ve yenilikler..

Bazı ürünlerde fiyatlar ister istemez değişiyor. Elimizden geldiğince bir çok ürünü indirimlerle düşürüyoruz ama bazı ürünler de fiyat olarak artıyor..

Geotech Neon-Dakar 10 euro fiyat olarak arttı.. Aslında artma nedeni donanımlarında yapılan bazı değişiklikler. Bundan dolayı 10 eoro arttı

Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

Nuri O.

Forum Demirbaşı
Tepki
81
Bisiklet
Trek
Yenilikler çok güzel, sitenizi sürekli takip ediyorum ,bu güzel çalışmalarınızın devamını dilerim ;)

• Beğen

gnutheory

Üye
Tepki
28
Merhabalar,
Neden bu özelliği ülkemizdeki bisiklet sitelerinde göremiyoruz dediğim özellikler eklenmiş ...
Bu konuda sizi tebrik ederim.

Ürün açıklama detaylarına artık ciddi anlamda yer veriliyor
Bir ürünün bir çok resmini görebileceksiniz
Video ve yeni download odaları açıldı
Şiparisleriniz artık UPS ile gönderiliyor. Kargo takibi çok kolay

Benim delta bisiklette gördüğüm tek kusur (belkide eksik) müşteri memnuniyetine verilen önem...
Eğer gerçekten tahammül sınırınızı arttırıp ve bu konuda gerçek anlamda uğraş verilirse çok güzel olabilir.Bu konuda bende biraz sorun yaşamıştım çok önceleri ama şimdi birkaç yerde ve hatta burda delta alehine yazılar üzücü açıkçası...
Ben diğer firmalara yapılan günde en az 1 teşekkür yazılarını deltabisiklet içinde görmek isterim açıkçası.
Ben benzer firmalardan yaptığım alışverişlerde en çok iki konuda sorun çektim.Biri kargo takibi , diğeri ürün stok durumu ...
Ankara'dan Kayseri'ye 1 kargo 1 haftada gelir mi?(Burda ağırlık bisiklet yada 4 tane v-brake pabucu olması fark etmiyor.)Eğer ptt kargo getiriyorsa mümkün.Tabi arada malatya turuda yapıyor ürününüz ama neyse ...
Stok durumu barkod sistemi ile mi takip ediliyor yoksa kendiniz mi değişiklik yapıyorsunuz.Devamlı "şu ürün elinizde var mı yok mu" şeklinde danışmak yorucu oluyor.
Ürünün birden çok resminin yanında birde yüksek çözünürlüklü resmi olursa gerçekten çok iyi olur.Hatta Amazon gibi bir pencere içinde resmi yakınlaştırıp uzaklaştırarak incelersek çok güzel olabilir.
İnternet üzerinden alışveriş adına güzel gelişmeler...
İlerde bizlerin çekip gönderdiği resimlere de yer verilebilir...

• Beğen

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Öncelikle teşekkür ederiz..

Delta Bisiklet olarak en çok önem verdiğimiz konu müşteri memnunuyetidir. Bunu başardığımıza da bütün samimiyetimle inanıyorum.
Tabiki bazı durumlar olabilir. Elimizden geldiğince bunları da telefa etmeye çalışıyoruz.

Sürekli olarak yenilikle yapıyoruz. Sitemizdeki eksiklikleri sürekli olarak tamamlamaya çalışıyoruz. İster istemez yine de bazı eksiklikler ortaya çıkıyor. Sizlerin teklifleri ile onları da tamamlıyoruz.

Sitede diğer resimler bölümünde yüksek çözünürlüklü resimler koymamız demek siteyi oldukça yavaşlatacak ve bazı sorunlara neden olacaktır.

Delta bisiklet olarak kargolarımız genelde 1 gün içerisinde alıcısına ulaşıyor. Bu konuda her zaman en iyi firmalarla çalışmışızdır.

Teşekkürler