Sistem yenileme

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında alperen_69 tarafından paylaşıldı.

1. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Arkadaşlar benim bisiklet merakım 8 sene önce lisedeyen başladı ve o zaman bianchi xc261 modelini aldım ( alivio setli) daha sonra merak sardıkça kadro ve jantlar hariç tüm parçaları yeniledim vites seti deore lx ( 24 vites) maşa Rockshox indy c ( bakıyorumda tarihe karışmış ) ama en fazla 60-70 km yapmışımdır yani fazla kullanamadım nerdeyse sıfır gibiler,konuya girelim bu bisikletin değeri nedir aşağı yukarı birde ben bu seti satsam ve xt toplamak istesem üzerine ne kadar eklemem gerek

bileşen: deore lx vites set- deore xt v fren ( değiştirmeyecem )-bianchi xc261 kadro- ambrossio çift katlı aliminyum jantlar dt swiss teller -ırc lastikler vs..

teşekkürler

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-21_18-12-42.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
untitled.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
20170411_091317.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...